Odpowiedz

Jeden dzień opóźnienia w spłacie karty kredytowej

Mam pytanie - przegapiłem termin spłaty kwoty minimalnej dla karty kredytowej o jeden dzień. Czy bank za tak krótki okres nalicza jakieś zobowiązania/odsetki? A jeżeli tak to w jakiej wysokości? Mówię o karcie Visa. Dzięki za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysztof15
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 211 wyświetleń)

Re: Jeden dzień opóźnienia w spłacie karty kredytowej

@Krzysztof15 Prosimy, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING - po zalogowaniu do konta na dole strony. Możliwe, że z powodu opóźniania w spłacie zablokowaliśmy Twoją kartę kredytową. Odsetki podwyższone od zadłużenia przeterminowanego na karcie kredytowej i pozostałych produktów kredytowych znajdziesz tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 119 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy