Odpowiedz

Dodatkowe waluty

Pytanie dotyczy płatności wielowalutowych i ich połączenia do jednej karty. Czy oprócz głównych walut, czyli EUR, USD,GBP jest planowanie wprowadzenie dodatkowych walut np. tych z zachodniej Europy jak  franki szwajcarskie czy korony duńskie?

Odpowiedz
0 Lajków
Angarr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
05-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 504 wyświetleń)

Re: Dodatkowe waluty

Obecnie nie planujemy wprowadzać kont walutowych w innych walutach niż EUR, USD i GBP. Jeżeli zapłacisz kartą Visa Zbliżeniowa podpiętą pod konto walutowe w innej walucie niż nasze konto walutowe, to pieniądze pobierzemy z konta PLN. Pieniądze przewalutujemy po kursie Visy i pobierzemy opłatę 3% kwoty transakcji.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
682
124
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 457 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Dziękujemy za informację i cieszy nas to, że udało nam się pomóc.

17-02-2026
Re.: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Rzecz niesamowita - godzinę po napisaniu na tym forum ... reszta pieniędzy się jednak się we wpłatomacie odnalazła. Niesmak jednak pozostaje.

17-02-2026
Re: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Wiem, że nie macie tu takich możliwości, ale zamiast pisać kolejny raz na prywatnym czacie postanowiłam napisać publicznie,

bo takie sprawy trzeba nagłaśniać, a ludzi w podobnej sytuacji jest zdecydowa

...

17-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy