Odpowiedz

Debet w Direct

Witam

Ile domyslnie jest debetu na karcie direct  ? tzn jak duży - można zrobić aby można dalej płacić bez odrzucenia transakcji ?

Odpowiedz
0 Lajków
about
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-08-2016
Wiadomość 1 z 4 (15 779 wyświetleń)

Re.: Debet w Direct

Z pieniędzy można korzystać tylko i wyłącznie w ramach dostępnego salda. Jeśli chciałbyś korzystać z dodatkowych pieniędzy to zachęcam do złożenia wniosku o limit zadłużenia w koncie popularnie zwanego debetem.

Minimalna kwota jaką można uzyskać to 1000 zł, a odsetki liczymy tylko i wyłącznie od kwoty wykorzystanej. Dodatkowe informacje znajdziesz tutaj.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (15 745 wyświetleń)

Re.: Debet w Direct

ok chodzi mi ze obecnie mam -30 a dalej moge placic zblizeniowo

Odpowiedz
0 Lajków
about
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-08-2016
Wiadomość 3 z 4 (15 736 wyświetleń)

Re.: Debet w Direct

W przypadku transakcji zbliżeniowych w niektórych przypadkach brak jest zapytania autoryzacyjnego (tryb offline), dlatego na rachunku nie tworzymy blokady na kwotę transakcji. W związku z tym nie posiadamy żadnych informacji na temat szczegółów transakcji do czasu obciążenia rachunku kwotą transakcji. Dopiero wtedy saldo bieżące, jak również saldo dostępne, pomniejsza się o kwotę dokonanych transakcji kartą i może pojawić się saldo debetowe.

Standardowo transakcji powinno dokonywać się tylko i wyłącznie w ramach posiadanego salda.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (15 734 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Odczucia po moim kredycie hipotecznym

Trochę z doradcą kredytowym jest jak z kierowcą Ubera, którego zamawiasz… czekasz… a on nie przyjeżdża. I załatwianie kredytu było chyba najtrudniejsze. 

 

Tylko że w tej historii zamiast kursu masz kre

...

01-05-2026
Re.: Uruchomienie kredytu hipotecznego

Nie bardzo rozumiem - co to znaczy "mam aktywną jedną transze na całość kwoty kredytu" ? Zakładam, że starając się o kredyt musiałeś wskazać bankowi na jakich zasadach transze będę uruchamiane przedkł...

01-05-2026
Re: List mazalny z banku po spłacie kredytu hipotecznego

A dokument KW-Wpis gotowy do podpisu też mogę dostać ? No i czy w moim ING prócz historii rachunku z którego był pobierany kredyt jest gdzieś ślad tego kredytu ?

01-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy