Odpowiedz
Highlighted

Chargeback paypal

Witam, chciałem zadać następujące pytanie. Posiadam w państwa systemie kartę wirtualną Visa, karta ta jest powiązana z kontem Paypal. Za jej pośrednictwem dnia 14.12.2017 dokonałem zakupu w systemie Ebay u kontrahenta z USA. Zakup dotyczył towaru A konkretnie kilku zabawek. Niestety do dnia dzisiejszego paczka nie dotarła. Zamierzam w tej sprawie wystąpić najpierw z roszczeniem do firmy PayPal. Jednak interesuje mnie także kwestia obciążenia zwrotnego. I tu moje pytanie czy karta wirtualna Visa Ing jest objęta ochroną typu chargeback. A jeśli tak to Jaki jest termin od daty realizacji transakcji na zgłoszenie chargebacka.
Odpowiedz
0 Lajków
Deatherock
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
19-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 951 wyświetleń)
Highlighted

Re: Chargeback paypal

Karta Visa wirtualna jest objęta ochroną chargeback. Reklamację powinieneś złożyć jak najszybciej. Możesz jednocześnie złożyć reklamację w PayPal oraz w naszym banku. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
138
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 917 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pytanie odnośnie decyzji wstępnej kredytu

Mam jeszcze jedno pytanie - czy istnieje coś takiego jak wydłużenie terminu ważności decyzji wstępnej o przyznaniu kredytu hipotecznego ? 

Obecnie chyba wydana decyzja wstępna jest ważna 30 dni ? Czy m

...

09-07-2020
Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Witam

Przykro mi to stwierdzić ale jesteście bankiem który tak olewa potrzeby swoich klientów jak mało który bank. Na nasze zapytania odpowiadacie że nie ma i może kiedyś będzie. Nie szanujecie naszego

...

09-07-2020
Re.: Epidemia a blokada w udzielaniu kredytów

Rozumiem, wiadomo epidemia epidemią, ale blokada odgórna dla każdego kto ma działalność na ryczałcie i nie branie pod uwagę jako dodatkowy przychód ze umowy zlecenia? 

Mamy potwierdzenie o spłacie kred

...

09-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy