Odpowiedz

Brak wyboru organizacji płatniczej

Dlaczego w ING nie ma możliwości wyboru karty debetowej poza Visa, również MasterCard'a?

Karty kredytowe są do wyboru a debetowa tylko Visa.

Powinien być wybór karty jak ma konkurencja np MBank.

Jestem w Europie to powinien być MasterCard, interesują mnie wyjazda poza Europę np do USA czy Kanady - od tego jest Visa.

W Niemczech jest ciężko płacić Visą. Waszą kartą już w kilku placówkach (centra handlowe, sklepy) miałem problem z Visą i musiałem płacić kartą konkurencji wydaną przez MC.

KIedyś ING miało MasterCarda i to się ceniło, ponieważ większość banków "wciskała" wszystkim amerykańską organizację VISA.

Już nie wspomnę o niskiej jakości wykonania Karty VISA ING. Mam ją 14 miesiący i już nie widać na niej cyfr z numeru karty. Mbank np poszedł poza opcją wyboru MC czy VISA w kartę debetową wypukłą, która raz, że lepiej wygląda a dwa - jest znacznie lepiej wykonana.

 

Czy ING w nabliższej przyszłości będzie oferował również obok VISY karty debetowe MasterCarda?

viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
352
62
03-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 543 wyświetleń)

Re.: Brak wyboru organizacji płatniczej

Na początku 2013 roku podjęliśmy decyzję o wycofaniu karty MasterCard z oferty dla klienta indywidualnego.
Karta Visa jest akceptowana w ponad 200 krajach, a sieć jej akceptacji jest cały czas powiększana tak, aby można było korzystać z możliwie największej liczby miejsc na świecie płacąc kartą Visa Zbliżeniową.

Zachęcam również do założenia konta walutowego w EUR do którego wydajemy kartę Maestro. Informacje na tamet konta są dostępne na naszej stronie.

Na chwilę obecną karty MasterCard są oferowane tylko i wyłącznie dla klientów firmowych.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 483 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Podpisanie umowy kredytowej po odstąpieniu od poprzedniej

W tej sprawie skontaktuj się z naszymi specjalistami hipotecznymi pod numerem 32 357 00 57 lub na czacie po zalogowaniu do Mojego ING w dni robocze od 8:00 do 18:00.

10-08-2026
Rodzice polecają

Chciałbym że ktoś podzielić się swoim kodem" rodzice polecają"..  chciałabym założyć konto dla trójki dzieci no i jeśli ktoś ma to prosiłabym jeśli to nie problem

10-08-2026
Re: promocja Mobili zyskują-nie zalicza płatności kartą

Konto zostało założone 21 maja ,karta przyszła dopiero 29 maja wiec nie wiem czy oni licza do końca maja jako jeden miesiąc czy od 21 maja do 21 czerwca - miesiąc od 22 czerwca do 22 lipca drugi miesi

...

09-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy