Odpowiedz

Bankomat ING w Stambule

Witam

czy operacje (przy pomocy kart ING Bank Śląski) realizowane przez bankomat w Stambule, są tożsame z operacjami realizowanymi przez bankomat w Polsce? 

Czy to są dwa różne banki ?

Zbyszek 

Odpowiedz
0 Lajków
Zbyszeka630422
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
07-12-2017
Wiadomość 1 z 5 (4 758 wyświetleń)

Re: Bankomat ING w Stambule

@Zbyszeka630422 ING to grupa kapitałowa. W poszczególnych krajach to odrębne jednostki. W takim przypadku będąc poza granicami Polski, traktujesz urządzenia ING jak każdego innego banku.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 5 (4 716 wyświetleń)

Re: Bankomat ING w Stambule

Dziękuje bardzo za informacje.
Odpowiedz
0 Lajków
Zbyszeka630422
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
07-12-2017
Wiadomość 3 z 5 (4 657 wyświetleń)

Re: Bankomat ING w Stambule

Witam

Pozwolę sobie wrócić do tematu. Rozumiem, iż jako lokalny bank ING Bank Śląski kierujecie się teraz własnymi ustaleniami ale uważam, że wielce by ING zyskał, gdyby w ramach grupy kapitałowej, pewne Wasze usługi (np. bankomaty) były dla klientów dostępne na całym świecie na zasadach nie gorszych niż mamy w Polsce. ING jest moim bankiem i nie powinno mieć znaczenia w którym kraju świata z jego usług korzystam. Globalizacja usług winna też dotyczyć Waszych klientów...

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Zbyszeka630422
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
07-12-2017
Wiadomość 4 z 5 (4 608 wyświetleń)

Re: Bankomat ING w Stambule

Dziękujemy za Twoje sugestie. 

Wypłacając pieniądze kartą do konta złotówkowego pojawi się prowizja w wysokości 3% kwoty transakcji. Można jej uniknąć zakupując pakiet wypłat. kosztuje on 15 zł i jest ważny 30 dni. Dzięki temu wszystkie bankomaty na świecie będą darmowe. Z pakietu możesz skorzystać po zalogowaniu się do bankowości (Moje finanse/Karty i płatności telefonem/Visa zbliżeniowa/pakiet wypłat).

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (4 562 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy