Odpowiedz

2 KARTA KREDYTOWA - PROBLEM

MAM PYTANIE ODNOŚNIE KARTY KREDYTOWEJ. MAM ( MIAŁAM  DO PIĄTKU ) KARTĘ KREDYTOWA NA -3500 ZL. KTORA SPLACAM REGULARNIE PO KWOCIE MINIMALNEJ . WYSKOCZYŁA MI MOZLIWOSC WZIECIA KARTY Z LIMITEM 10 000ZL. W ZWIAZKU Z TYM ZE PRZYDALA BYM MI SIE TAKA , POSTANOWIALM WYPELNIC WNIOSEK I DOSTALAM POTWIERDZENIE ZE MOGE MIEC KARTE ( SMS  Z PODPISANIEM UMOWY KRETOWEJ) . WYLOGOWALAM SIE I PONOWNIE ZALOGOWALAM . NA MOIM KONCIE W ZAKLADCE STAREJ KARTY JEST INFORMACJI "KARTA ZAMKNIETA" A DLUG "NIBY" JEST SPLACONY ALE Z CZEGO JAK NIE MIALAM SRODKÓW NA KONCIE DO SPLATY TAKIEJ KWOTY.  A KARTA NA KWOTE 10000 KTORA ZOSTALA POTWIERDZONA SMS NIE WYSWIETLA SIE NA KONCIE. CZYLI NIE WIEM NIE MAM JEJ , DLUG MAM ZAMKNIETY NIE BARDZO ROZUMIEM CO SIE STALO , CZY MAM CZEKAC AZ PRZYJDZIE NOWA KARTA , O ILE PRZYJDZIE? I JAK SIE DOMYSLAM TA SPLATA ZADLUZENIA ZOSTALA SCIAGNIETA Z NOWEJ KARTY JUZ? PROSZE O POMOC TO MOJA 1 KARTA KREDYTOWA NIE WIEM CO ROBIC .

Odpowiedz
0 Lajków
joasie6386
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
20-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 461 wyświetleń)

Re.: 2 KARTA KREDYTOWA - PROBLEM

Z twojej relacji  można wywnioskować że podczas składania wniosku zaznaczyłaś w opcjach spłatę zadłużenia na starej karcie kredytowej.

Ikona z nową kartą pojawi się maksymalnie za dwa dni robocze, a jej saldo pomniejszy się o spłaconą kwotę długu, tamtej karty.

Stara karta jest już zamknięta, nowa przyjdzie do ciebie pocztą do tygodnia.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (5 405 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy to prawda, że w najbliższym czasie jednak wdrożą Państwo dostęp do bankowości internetowej / aplikacji dla małoletnich 6-13? Taką informację słyszałem w jednej z placówek w związku z ostatnimi zmi

...

13-07-2024
Re.: Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

Dziękuję za odpowiedź, właśnie zauważyłem w aplikacji w sekcji Co nowego informację, że ING udostępnia kartę wielowalutowa dla nastolatków, ale nadal na stronie w ofercie jest informacja, że nastolatk

...

13-07-2024
Re.: Karta wielowalutowa do konta a osoba poniżej 18 roku życia

Udostępniamy możliwość podłączenia konta walutowego do karty Visa wydanej do konta Mobi 13-17. Wymagana jest zgoda rodzica na zarządzanie kartą Visa zbliżeniowa.

13-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy