Odpowiedz

2 KARTA KREDYTOWA - PROBLEM

MAM PYTANIE ODNOŚNIE KARTY KREDYTOWEJ. MAM ( MIAŁAM  DO PIĄTKU ) KARTĘ KREDYTOWA NA -3500 ZL. KTORA SPLACAM REGULARNIE PO KWOCIE MINIMALNEJ . WYSKOCZYŁA MI MOZLIWOSC WZIECIA KARTY Z LIMITEM 10 000ZL. W ZWIAZKU Z TYM ZE PRZYDALA BYM MI SIE TAKA , POSTANOWIALM WYPELNIC WNIOSEK I DOSTALAM POTWIERDZENIE ZE MOGE MIEC KARTE ( SMS  Z PODPISANIEM UMOWY KRETOWEJ) . WYLOGOWALAM SIE I PONOWNIE ZALOGOWALAM . NA MOIM KONCIE W ZAKLADCE STAREJ KARTY JEST INFORMACJI "KARTA ZAMKNIETA" A DLUG "NIBY" JEST SPLACONY ALE Z CZEGO JAK NIE MIALAM SRODKÓW NA KONCIE DO SPLATY TAKIEJ KWOTY.  A KARTA NA KWOTE 10000 KTORA ZOSTALA POTWIERDZONA SMS NIE WYSWIETLA SIE NA KONCIE. CZYLI NIE WIEM NIE MAM JEJ , DLUG MAM ZAMKNIETY NIE BARDZO ROZUMIEM CO SIE STALO , CZY MAM CZEKAC AZ PRZYJDZIE NOWA KARTA , O ILE PRZYJDZIE? I JAK SIE DOMYSLAM TA SPLATA ZADLUZENIA ZOSTALA SCIAGNIETA Z NOWEJ KARTY JUZ? PROSZE O POMOC TO MOJA 1 KARTA KREDYTOWA NIE WIEM CO ROBIC .

Odpowiedz
0 Lajków
joasie6386
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
20-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 913 wyświetleń)

Re.: 2 KARTA KREDYTOWA - PROBLEM

Z twojej relacji  można wywnioskować że podczas składania wniosku zaznaczyłaś w opcjach spłatę zadłużenia na starej karcie kredytowej.

Ikona z nową kartą pojawi się maksymalnie za dwa dni robocze, a jej saldo pomniejszy się o spłaconą kwotę długu, tamtej karty.

Stara karta jest już zamknięta, nowa przyjdzie do ciebie pocztą do tygodnia.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (4 857 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przez rok w ratach kredytu widnieją tylko odsetki

Mam to samo.

Styczeń i Luty 2024 same odsetki.

W taki sposób nigdy nie spłacę tego kredytu...

 

Pozdrawiam

 

10-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Przecież ja i wszyscy wiedzą jaka będzie odpowiedź: Zauktualizuj przeglądarkę i system do najnowszej wersji. Najlepiej windows 11. Przeskanuj system, bo możesz mieć wirusa. Mam rację?Tylko wczoraj na

...

10-12-2023
Re.: Prowizja wypłaty Euronet

W okresie rozliczeniowym od 29 do 28 każdego miesiąca masz prawo do jednej darmowej wypłaty z obcego bankomatu (np. Euronet) za pomocą BLIK. Każda następna będzie związana z pobraniem prowizji.

10-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy