09-04-2020 09:14
09-04-2020 09:15
Systemy wstają. Można się już logować. Może to trwać dłużej ze względu na dużą liczbę logowań na raz. Notowania mogą być trochę opóźnione i się wyrównują.
09-04-2020 09:18
Kiedy notowania się wyrównają? Czas to pieniądz, w przypadku giełdy dosłownie...
09-04-2020 09:22
Systemy działają. Notowania się wyrównały.
21-04-2020 17:08
21-04-2020 18:03
Potwierdzam.
Padł dziś pod koniec sesji... i dalej nie da się na niego wejść. I to w taki dzień jak dziś!
22-04-2020 07:10
Mieliśmy problemy z Maklerem tuż przed zamknięciem sesji i po sesji. Przepraszamy.
25-08-2020 16:46
Znowu Makler nie działa. Czy jest szansa załapać się jeszcze na dzisiejsze notowania albo czy do jutra będzie działał?
25-08-2020 17:15
Mieliśmy chwilową przerwę w dostępie do konta maklerskiego przez system Moje ING na jednym z serwerów. Dostęp jest już przywrócony.
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |