Jak inwestować

Odpowiedz

Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

Nie działa konto - zakładka makler oraz aplikacja maklerska. Nie możność kupna akcji naraża mnie na poważne straty. Czy wiedzą Państwo o tym problemie? Jak nie mają Państwo wystarczających możliwości sprzętowych to niech się Państwo nie bawią w oferowanie funkcji makler swoim klientom.

Odpowiedz
0 Lajków
Łukaszos
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-04-2020
Wiadomość 1 z 19 (6 669 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

Dokładnie, to już nie 1 raz że nie działa w trakcie sesji
Meg9
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
2
01-07-2019
Wiadomość 2 z 19 (6 652 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

U mnie również nie działa.

Odpowiedz
0 Lajków
czyzykczk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-04-2020
Wiadomość 3 z 19 (6 631 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

U mnie jest niewidoczny moduł maklera. Taka sytuacja ma miejsce nie pierwszy raz.

Jest to niedopuszczalne- narażanie klientów na straty.

pinkora
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
09-04-2020
Wiadomość 4 z 19 (6 593 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

Potwierdzam, konto maklerskie a tym samym dostępne na nim środki zniknęły. Właśnie omija mnie możliwość zarobienia kroci w aktualnej sytuacji. ING powinno wypłacać odszkodowanie za brak profesjonalnej obsługi technicznej podczas sesji. Dodzwonić się do Was, ING jest niewykonalne, chat również nie działa. Jak przedmówcy, pragnę dodać, że nie jest to pierwsza sytuacja podczas trwania sesji. Mam wiele kont w ING ale chyba nadszedł czas na zmianę banku. Proszę o informację dla wszystkich w jaki sposób można ubiegać się o zwrot potencjalnie utraconych środków. 

Odpowiedz
0 Lajków
qbeks26
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-04-2020
Wiadomość 5 z 19 (6 564 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

po zalogowaniu się do moje ing brak zakładki "makler". przed godz zakładka była ale po przejściu do maklera pojawiała się pusta strona. czy wiadomo kiedy makler zacznie działać? 

Odpowiedz
0 Lajków
pablo_1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
09-04-2020
Wiadomość 6 z 19 (6 543 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

Witam, mi również zniknęła zakładka z giełdą a wraz z tym wszystkie środki zgromadzone tam.

Odpowiedz
0 Lajków
Neis268
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-04-2020
Wiadomość 7 z 19 (6 505 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

Witam

Zgadzam się z przedmówcami, czytając wypowiedzi moderatorów o czytaniu informacji pojawiających się w aplikacji i dostosowaniu do nich jest kpiną. 

Informacja nawet na aktualnej stronie jest o przerwie od 10.04 a nie 09.04 !! Bardzo nie profesjonalnie 

Odpowiedz
0 Lajków
diablocreo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
09-04-2020
Wiadomość 8 z 19 (6 485 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

Mieliśmy problemy z systemami. Pracujemy i powoli przywracamy działanie systemu.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 9 z 19 (6 481 wyświetleń)

Re.: Nie działa konto, ani aplikacja maklerska

Z tego co widzę chyba coś jest z całym systemem notowań (po stronie GPW?).
Odpowiedz
0 Lajków
wikary
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-04-2020
Wiadomość 10 z 19 (6 480 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy