17-03-2021 13:52
Witam,
Pytanie, w momencie, gdy wiadomo, że spółka wypuszcza akcje na rynku ofert pierwotnych (ipo) akcje, gdzie mogę je kupić?
Bo niby jest dokument, gdzie jest zaznaczone, że albo telefonicznie albo przez "Serwis Internetowy Biura Maklerskiego Makler".
Czyli gdzie? Bo szukam i nie wiem.
Dzięki za odp.
18-03-2021 15:23
Zapis w ramach IPO można złożyć w naszym biurze maklerskim wtedy, gdy jesteśmy członkiem konsorcjum dystrybucyjnego w IPO danej spółki.
Jeżeli przyjmujemy zapisy to najczęściej zapis IPO można złożyć w module Makler w zakładce: Zlecenia>Zapis na IPO lub telefonicznie na infolinii biura maklerskiego. Ale jest to uzależnione od szczegółowych uregulowań przy konkretnej sprzedaży akcji.
Dzień dobry,
Moje pytanie: Chciałbym wziąć kredyt na pierwsze mieszkanie, mam 20% wkład własny, niestety brakuje mi niewiele zdolności kredytowej (40k) do wymarzonego miejsca. Czy jest możliwość wzięci
... 12-02-2026Trwają zmasowane ataki telefoniczne na klientów banków, w których oszuści manipulują klientami do wykonywania transakcji. Blokady, które nastąpiły, były prewencyjne, aby nie dopuścić do wykonania prze
... 09-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |