Odpowiedz

2 rachunki maklerskie

Czy można meic 2 rachunki maklerskie elastyczne, te co są za 0zl? Chodzi o to że jeden rachunek mam od dłuższego czasu, drugi udało mi się otworzyć przed chwilą choć czasami wyskakiwał komunikat że można meic tylko jeden rachunek. Proszę mi potwierdzić czy to błąd systemu że puścił mi drugi rachunek maklerski i będzie on darmowy czy on mi wygaśnie?
Odpowiedz
0 Lajków
marcinw89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-06-2020
Wiadomość 1 z 8 (8 868 wyświetleń)

Re.: 2 rachunki maklerskie

Możesz mieć 2 konta maklerskie. Oba w tej samej ofercie - elastyczne, czyli bezpłatne. Do momentu kiedy złożysz dyspozycję zamknięcia będziesz mieć aktywne 2 konta.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 8 (8 820 wyświetleń)

Re.: 2 rachunki maklerskie

[ Edytowane ]

W jaki sposob mozna zamknac rachunek maklerski?

Mam 2 konta elastyczne. To 2 niepotrzebne i zalozone przez 'przypadek'

Odpowiedz
0 Lajków
filipm
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
30-09-2019
Wiadomość 3 z 8 (8 484 wyświetleń)

Re.: 2 rachunki maklerskie

Możesz wysłać wiadomość w maklerze z prośbą o zamknięcie konta

lub złożyć dyspozycję telefonicznie pod numerem 032 357 00 32 

Pozdrawiam

ZbigniewZ

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
30
5
18-06-2020
Wiadomość 4 z 8 (8 466 wyświetleń)

Re.: 2 rachunki maklerskie

Można mieć maksymalnie tylko 2 konta maklerskie?
Do tego, oba konta maklerskie albo elastyczne albo aktywne, nie może być jedno elastyczne, a drugie aktywne?
Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 5 z 8 (6 837 wyświetleń)

Re.: 2 rachunki maklerskie

W naszym Biurze Maklerskim można mieć nawet 5 kont maklerskich. Wszystkie one będą w jednym wariancie, czyli jeśli zmienisz wariant na aktywny to będziemy naliczali opłatę dla wszystkich Twoich kont maklerskich.

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 6 z 8 (6 795 wyświetleń)

Re.: 2 rachunki maklerskie

A dlaczego nie można mieć kont w różnych wariantach? To jest duża niedogodność dla inwestora, który ma kilka strategii inwestycyjnych i przykładowo na koncie koncie aktywnym chciałby inwestować krótkoterminowo, a na elastycznym długoterminowo. Czy jest szansa, żeby to zmienić? Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
6
02-08-2016
Wiadomość 7 z 8 (6 739 wyświetleń)

Re.: 2 rachunki maklerskie

Obecnie nie ma możliwości posiadania kilku rachunków maklerskich w różnych wariantach ( elastyczny i aktywny).

Natomiast jeżeli Klient ma dwa konta maklerskie w ofercie Konto Aktywne i korzysta z minimum dwóch poniższych usług, nie
płaci za prowadzenie drugiego konta.
 zawieranie transakcji na derywatach
 OTP Trader
Jeśli Klient zmieni ofertę i spełnia powyższe warunki, opłatę za zmianę oferty pobieramy tylko za jedno konto.

 

Dziękuję za informację.

 

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
30
5
18-06-2020
Wiadomość 8 z 8 (6 730 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy