Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Styczeń 2021

Na blogu ląduje najnowsze podsumowanie stycznia. Wiemy już kto był najbardziej zaangażowany w Społeczności ING. Sprawdź!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @m365 -  zasłużony powrót na podium po krótkiej przerwie. Gratulacje i trzymaj tak dalej!

 

Drugie miejsce trafia do @drobniak – gratulacje - rozgość się w naszej społeczności i zostań na dłużej Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce dla @BartoszS - na pokładzie ING od dawna, na podium zestawienia drugi raz. Jest moc! Brawo i powodzenia w kolejnych podsumowaniach!

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo! 

 

Pozdrawiam,

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.