Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Sierpień'20

Bankowość codzienna - to tematy, które najczęściej ciekawiły użytkowników Społeczności ING w ubiegłym miesiącu. Najwięcej dyskusji wciąż dotyczyło jednak kredytów. Nie zabrakło również dociekań w tematach inwestycyjnych. Kto w sierpniu był najbardziej dociekliwym użytkownikiem tej przestrzeni? Sprawdźcie kto został użytkownikiem sierpnia!

 

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @ZbigniewZ - mocny debiut w Społeczności i to jeszcze spośród Teamu ING. Zbyszek mocno zaangażował się w tematach inwestycyjnych. Fajnie, że dołączyłeś i trzymaj tak dalej Emotikon: Szczęśliwy Gratulacje!

 

Drugie miejsce trafia do  @czarna666 – już kilka miesięcy z nami ale pierwszy raz na podium - gratulacje Emotikon: Szczęśliwy Życzymy pomyślności i zostań tutaj z nami Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce dla @Kuba - w Społeczności niemal od samego początku. Gratulacje i powodzenia w kolejnych miesiącach Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.