Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Sierpień'19

To już ostatnia chwila na podsumowanie sierpnia w naszej Społeczności. Wiemy, kto w ostatni miesiąc wakacji poświęcił najwięcej uwagi tej przestrzeni. Nie przeciągajmy i przejdźmy do podsumowania. Kto zostaje użytkownikiem miesiąca? Sprawdź!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @bodeusza361 - gratuluję pierwszego miejsca na podium - trzymaj tak dalej!Emotikon: Szczęśliwy 

 

...drugie miejsce trafia do  @Mitchris - od zawsze z nami. Podium zasłużone - dajesz rady! Powodzenia w kolejnych miesiącach!

 

Trzecie miejsce  dla  @Maciqs  - sierpniowy debiut w Społeczności. Gratulacje i powodzenia! Zostań z nami na dłużej i rozgość się tutaj Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

 

UWAGA!

 

W kolejnych miesiącach na wyłanianych "Użytkowników Miesiąca" będą czekać dodatkowe atrakcje. Stay tuned, bo szykujemy dla Was coś fajnego! Już za kilka dni na naszej stronie pojawią się informacje o planowanym konkursie Emotikon: Mrugający

 Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.