Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Kwiecień'20

Kwiecień za nami - miesiąc, który spędziliśmy inaczej niż każdego roku. Nasza niecodzienna codzienność z pewnością przyczyniła się do tego, że więcej z Was znalazło czas na rozmowy w tej przestrzeni. Tym bardziej czas na wybór użytkownika miesiąca. Kto był najbardziej aktywnym użytkownikiem Społeczności w kwietniu? Czas na podsumowanie i ogłoszenie. Sprawdź kto nim został!

 

Czas kwarantanny z pewnością rozgrzał nasze forum, szczególnie wątki dotyczące hipotek. Wielu z Was szukało tutaj odpowiedzi na nurtujące Was pytania, pomocy udzielali nie tylko moderatorzy, ale także osoby, które dzielą się tutaj swoim cennym doświadczeniem. Niezmiennie cieszymy się, że jest miejsce gdzie możemy wymieniać się uwagami, spostrzeżeniami i rozwiązywać codzienne sprawy. Cieszymy się, że jesteście tutaj z nami, i że po raz kolejny możemy wyłonić osoby, najbardziej zaangażowane w dyskusję w tej przestrzeni w kwietniu. Kto to taki?

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Galanel88 - niekwestionowany mistrz tej przestrzeni, który trzyma poprzeczkę bardzo wysoko! Gratulujemy - cieszymy się, że jesteś tutaj z nami Emotikon: Szczęśliwy

 

...drugie miejsce trafia do  @vanion – od kwietnia z nami, a już na podium! Emotikon: Mrugający Gratulujemy mocnego debiutu i witaj w Społeczności!

 

Trzecie miejsce dla @klodia27 - gratulacje i trzymaj tak dalej!

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze