07-10-2021 12:21
Cześć,
świadczenie 500+ otrzymuję na rachunek w innym banku, ale chciałbym to konto zlikwidować, więc konieczne jest podanie do ZUS nowego konta bankowego na które ma wpływać świadczenie.
Docelowym kontem ma być moje konto w ING i tu moje pytanie: czy w ING można to zrobić czy muszę przez ZUS składać jakiś wniosek?
W Credit Agricole chyba można u nich złożyć wniosek i oni powiadamiają ZUS. Idealnie jakby w ING to też tak działało.
08-10-2021 12:33
W Moim ING możesz wygenerować Dyspozycję przelewu wynagrodzenia, którą przekażesz świadczeniodawcy.
W przypadku świadczeń społecznych (np. ZUS/MOPS) potrzebny będzie Twój podpis, więc dyspozycję powinieneś dostarczyć osobiście do urzędu.
08-10-2021 22:10
Niezbyt to intuicyjne, więc skoro i tak nie można ominąć wizyty w ZUS-ie to całości sprawy w ING nie załatwię. Szkoda mi na to czasu, dlatego chyba się przemęczę i zmienię konto do 500+ dopiero przy kolejnym wniosku.
Trwają zmasowane ataki telefoniczne na klientów banków, w których oszuści manipulują klientami do wykonywania transakcji. Blokady, które nastąpiły, były prewencyjne, aby nie dopuścić do wykonania prze
... 09-02-2026Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.
07-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 14 | |
| 13 | |
| 12 | |
| 8 | |
| 5 |