Odpowiedz

"Błędne hasło i pin" - gdy wpisuję dobre.

Już drugi raz w ciągu miesiąca musiałam zmieniać PIN i hasło do swojego konta z tego samego powodu: nagle aplikacja mobilna i strona internetowa stwierdziły wspólnie, iż mój pin/hasło są błędne. Opcja pomyłki ODPADA: nagrałam nawet film z ekranu telefonu, na którym widać wyraźnie klawiaturę ekranową wraz z cyframi, w które naciskałam - były dokładnie takie same, jak mój dotychczasowy PIN logowania.

 

Odpada możliwość włamania na konto i zmienienia danych przez oszusta - przecież dostałabym sms'y z kodami do wpisania.

 

Co najśmieszniejsze: na ,,błędny" pin logowałam się 10 minut przed zajściem i jeszcze był według systemu dobry!

 

Nie mam ochoty zmieniać co tydzień danych dostępowych. Ktoś miał taką sytuację? Co można z tym zrobić?

Chomik83
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
16-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (20 595 wyświetleń)

Re: "Błędne hasło i pin" - gdy wpisuję dobre.

@Chomik83 Jeśli ostatnio aktualizowałaś aplikację, to podczas aktualizacji aplikacji musiało nastąpić chwilowe zerwanie połączenie z internetem, przez to dane logowania zapisały się błędnie i aplikacja wyświetla taki komunikat. Aplikacja sama z siebie nie powinna "zapominać" danych do logowania. Jeśli sytuacja się powtórzy, to wyślij nam wiadomość w Moim ING z opisem błędu. Oczywiście nie wysyłaj filmiku, na którym widać jaki prowadzasz kod PIN, bo tylko Ty powinnaś go znać ze względów bezpieczeństwa. Kod PIN do aplikacji możesz zmieniać na nowy lub nawet na ten sam i aplikacja go zaakceptuje Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (20 466 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy