Odpowiedz

problem z profilem zaufanym

Próbowałem podpisać profilem zaufanym, tak jak wielokrotnie juz przez ING robiłem, dziś za każdym razem zgłaszało mi, że nie mam profilu zaufanego, mimo, że mam i że działał. Wie ktoś o co chodzi?

taki komunikat widzę:

 

Nie masz założonego profilu zaufanego w ING

 
Odpowiedz
0 Lajków
adanjan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
04-12-2020
Wiadomość 1 z 6 (5 404 wyświetleń)

Re: problem z profilem zaufanym

Profil Zaufany powinien już działać. Spróbuj jeszcze raz. Przepraszamy za wcześniejsze utrudnienia Emotikon: Smutny 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (5 337 wyświetleń)

Re: problem z profilem zaufanym

Dzień dobry,

Pojawia się ten sam problem u Użytkownika powyżej. Nie mogę zalogować się do profilu zaufanego za pomocą banku - cały czas wyrzuca mi komunikat, że nie mam założonego profilu zaufanego w ING. Jest to o tyle dziwne, że po pierwsze - właśnie przez Bank profil był zakładany, a po drugie - jak do tej pory nigdy nie było z tym problemu.

Gdzie szukać rozwiązania?
Odpowiedz
0 Lajków
Bebe
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
22-02-2021
Wiadomość 3 z 6 (4 985 wyświetleń)

Re: problem z profilem zaufanym

Profil zaufany ważny jest przez 3 lata od założenia. Być może ten termin już minął? Załóż nowy profil zaufany i będziesz mógł ponownie potwierdzać swoją tożsamość przez nasz profil. 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 6 (4 940 wyświetleń)

Re.: problem z profilem zaufanym

Mam problem z zalogowaniem się na konto pacjenta poprzez profil zaufany, komunikat podaje, że nie mam założonego profilu, jednak wczoraj z niego korzystałem, proszę o pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
ArturB
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-05-2021
Wiadomość 5 z 6 (4 166 wyświetleń)

Re: Re.: problem z profilem zaufanym

Rzeczywiście, występują kłopoty związane z logowaniem się przez Profil Zaufany Emotikon: Smutny Już pracujemy nad tym, żeby to naprawić. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (4 128 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy