Odpowiedz

Re: pełnomocnictwo do rachunku

Możesz ustanowić brata jako pełnomocnika do tych kont, jednak pełnomocnictwo wygasa z chwilą śmierci właściciela konta. Aby się zabezpieczyć, możesz złożyć dyspozycję na wypadek śmierci. Wtedy brat będzie mógł wypłacić pieniądze ze wskazanych przez Ciebie rachunków.
Taką dyspozycję możesz zgłosić w naszym oddziale, kosztuje 15 zł. 

MonikaS
Były moderator
Były moderator icon
10
2
24-01-2018
Wiadomość 11 z 16 (20 567 wyświetleń)

Re: pełnomocnictwo do rachunku

Super, dziękuje bardzo za wyjaśnienie, w takim razie wybiorę sie osobiscie do Waszej placówki i to ustawie.
Dzieki, pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
WacoMeister
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-02-2018
Wiadomość 12 z 16 (20 503 wyświetleń)

Re: pełnomocnictwo do rachunku

Witam,
Mam pytanie, dlaczego osoba upoważniona do mojego rachunku oszczędnościowego widzi go, ale na jej konto nie można wykonać transakcji? Dodam, że osoba upoważniona jest również klientem banku i posiada konto direct do ktorego jestem upoważniona.
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Kamyk_183
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-05-2018
Wiadomość 13 z 16 (19 775 wyświetleń)

Re: pełnomocnictwo do rachunku

Osoba, która ma uprawnienia do Twojego konta oszczędnościowego, będzie je widziała w swojej bankowości internetowej.
Będzie mogła zrobić z niego przelew na Twoje konto osobiste lub wypłacić gotówkę w oddziale.
Z konta oszczędnościowego nie można robić przelewów na konta innych osób, nawet jeśli jest to pełnomocnik rachunku.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
568
126
04-09-2015
Wiadomość 14 z 16 (19 734 wyświetleń)

Re.: pełnomocnictwo do rachunku

Dzień dobry. Zgodnie z Państwa odpowiedzią do pytania z forum "pracujemy nad tym.." minęło już 4 lata. Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy i do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło.

W dobie pandemii muszę jechać z żoną do oddziału by upoważnić ją do moich środków Emotikon: Szczęśliwy

pozdrawiam i życzę owocnęj dalszej pracy 

Odpowiedz
0 Lajków
andluk68
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-10-2020
Wiadomość 15 z 16 (12 817 wyświetleń)

Re: Re.: pełnomocnictwo do rachunku

andluk68, 4 lata temu napisaliśmy też, że pełnomocnictwa są już dostępne w Moim ING 😉 Pełnomocnika możesz nadać w szczegółach konta, w zakładce Pełnomocnicy. Przez Moje ING możesz to zrobić, jeśli przyszły pełnomocnik jest już naszym klientem. W innym przypadku konieczna będzie wizyta w oddziale.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
628
130
19-03-2018
Wiadomość 16 z 16 (12 789 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Tragiczna jakość obsługi

To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty.
Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...

13-06-2026
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Ale i tak nic z nimi nie zrobicie Emotikon: Szczęśliwy

13-06-2026
Re.: Tragiczna jakość obsługi

Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...

13-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy