Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@alz Poprawione Emotikon: Mrugający

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 751 z 1 332 (12 754 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Co komu szkodziła zakładka Ulubione?? Były tam min. przelewy europejkie. Można sobie było "stworzyć" przelew i każdy następny to była już bajka. Mam tam kilka pozycji i cała robota to wpisać kwotę przelewu i to wszystko. W nowym totalna porażka. Nie wiadomo o co chodzi, a lista odbiorców to jednak nie to samo co Ulubione. Zresztą jak tych odbiorców jest kilka setek to zaczyna być pod górę. Komu to kurna przeszkadzało?? Czym częściej odwiedzam to "nowe" to jestem coraz bardziej wq...y bo tracę czas i żadnego  pożytku z tego nie ma.

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 752 z 1 332 (12 701 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@alz Transakcje - po wybraniu rachunku, w kolejnym kroku, wpisujesz kawałek nazwy i wszystko się podświetla.

Wg mnie sposób jest krótszy w krokach i szybszy niż dotychczasowe. Ja sobię tą metodę bardzo chwalę i zachęcam do korzystania z niej.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 753 z 1 332 (12 697 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Tak, tylko trzeba pamiętać dokładną nazwę kontrachenta któremu się ostatnio płaciło. W ulubionych miałem kilka kluczowych pozycji i trwało to kilka sekund, teraz trzeba się ukombinować.  Fajnie jak się ma tylko kilka pozycji , ale czasami jest inaczej. Co kurde, mam zatrudnić specjalnegop człowieka do obsługi tego bubla? Miało być lepiej, a jest??  Załośnie.

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 754 z 1 332 (12 694 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Mam pod jedną nazwą np. trzy różne rachunki (np. spółdzielnia mieszkaniowa), czasem też nie wybiorę tego co trzeba. Ale to kwestia przemyślenia jak uszczegółowić wyszukiwanie. Trochę przelewów mimo wszystko robię i wypracowałem już pewien klucz, po którym łatwo odnajduje dane do przelewu.

Załośnie to bym tego nie nazwał. Oczekiwałbym raczej propozycji jak to zmienić. Dyskusja często prowadzi do ciekawych pomysłów.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 755 z 1 332 (12 689 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Co z tego że bywają czasami ciekawe pomysły, skoro ING nawet nie stwarza pozorów że liczy sie z opinią klientów. 

Pamiętam, sam początek, pierwszą odsłonę "nowego" i co?? Do dziś się nic nie zmieniło mimo że wiele się o tym mówiło. Nawet nikt nie próbował zająć stanaowiska, ot, po prostu, tak ma być i koniec.

 

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 756 z 1 332 (12 687 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wg mnie to nie prawda co piszesz. Najlepszy przykład to BLIK, który pod presją klientów został wdrożony wcześniej niż planowano.

Dobre pomysły na pewno są uwzględniane. Szczególnie jak będą poparte wieloma głosami czy pozytywną dyskusją.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 757 z 1 332 (12 603 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

A jaki jest związek między Blikiem, a nowym wyglądem strony.  Bank to nie kabaret

" A powiedzcie wy mi kościelny, to co mam na sobie ubrane to tiul??

-Nie to tylko tak tiulowo wygląda"

 Neo-Nówka

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 758 z 1 332 (12 582 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Pisałem o problemie już w lipcu, potem dwa razy w październiku, a w szczegółach karty jak źle pokazywało kwotę transakcji w bieżącym okresie rozliczeniowym, tak dalej źle pokazuje. W starej wersji systemu wartości są prawidłowe. Moderator AgnieszkaBin napisała, że to sprawdzicie. Czy ktoś faktycznie się tym zainteresował?

somv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
3
25-11-2015
Wiadomość 759 z 1 332 (12 542 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Graficznie porażka, dziadostwo jakich mało. Kto to projektował, przedszkolak ? Brak równoczesnego podglądu wszystkich kont w tym firmowych. Wyszukiwarka do bani. Ten który wziął za to coś pieniądze powinien je szybciutko zwrócić. Poruszanie się po nowym sytemie to jakaś paranoja, nic nie jest intuicyjne jak w poprzedniej wersji. No i te bąbelki... jaja sobie robicie ? Co to Wielkanoc ? System powinien być czytelny i intuicyjny a tu zastanawiam się na co patrzę. Jakieś pomocniki prowadzenia wydatków, paragony, matko komu to jest potrzebne. System ma: robić bez problemów przelewy, wykazywać listę zapisanych odbiorców i podawać informację o stanach kont, warunkach finansowych transakcji i tyle w temacie. Nowy system to przerost formy nad treścią. Zastanawiam się komu te wszystkie wodotryski są potrzebne i do czego, bo na pewno nie klientom.

Doskey
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
4
08-12-2016
Wiadomość 760 z 1 332 (12 514 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy