Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

"Dokładnie na tej podstawie powstał nowy sytem" Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 741 z 1 332 (5 934 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Pochwalcie się do jakich banków chcecie przejść?

Ja myślę, że skoro bank, któremu byłem długie lata lojalny upiera się przy badziewnych kółkach, to sobie poskaczę łapiąc oferty promocyjne. Np. mbank proponuje kilkaset złotych za otwarcie konta. Może nawet kiedyś wrócę na chwilę do ing po 100zł które oferują za założenie konta.

Jeśli stary system ma być tylko do końca roku jak pisał powyżej moderator to wiele czasu już nie zostało.

 

Ciekawe ile kosztowała cała akcja z stworzeniem tego badziewia, reklamami, premiami za założenie konta itp.?

Jeśli bank w ten sposób topi inwestuje swoje pieniądze, to co dopiero może zrobić z moją kasą?

 

dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 742 z 1 332 (5 929 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

skoro tak "tworzycie i rozwijacie wspólnie" , to co z najliczniej chyba powtarzającymi się sugestiami:
- bez kółek powtarzających w nieczytelny sposób informacje,
- widoczny na pierwszej stronie i bez przewijania stan wszystkich kont?

Dwie podstawowe sprawy, które użytkownicy poruszają od początku. Wielokrotnie.
Wychodzi na to, Panie PatryW, że korpomowa jednak nieskutecznie maskuje rzeczywistość.
Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 743 z 1 332 (5 924 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


dawidt pisze:

Pochwalcie się do jakich banków chcecie przejść?


 


Ja przechodzę do PKO.  Ich aktualna strona internetowa jest o wiele czytelniejsza i przejrzystsza niż "nowe" ING .

PanCerny
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
12
10-09-2016
Wiadomość 744 z 1 332 (5 912 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

PKO????? Choćby ich strona była ze złota nie zmieni to faktu że ten bank to paździerz.

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 745 z 1 332 (5 929 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To chyba nie miejsca aby wymieniać kto gdzie chciałby iść. Proponuje zainteresowanym oddzielny temat. Tutaj zostawcie sprawy systemu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 746 z 1 332 (5 907 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Pamiętaj że są dwa PKO S.A. i BP byłem kiedyś w S.A. i byłem bardzo zadowolony bardzo patrzą tam na bezpieczeństwo a nie tylko na wygodę użytkownika
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 747 z 1 332 (5 835 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Całkowicie się zgadzam z opinią. Jestem wściekły z powodu tej zmiany, nawet pisałem do ING maila w tej sprawie. Liczą się nasi klienci, oczywiście ale i tak zmienimy dobrze działający system na beznadziejny i nieczytelny ale nowy byle udowodnić że jest.... lepszy. Już rezygnowałem z Credit Agricole z powodu braku aplikacji moblinej, mogę się i przenieść do innego banku po zmianie systemu. Zły jestem tylko z powodu formalności których będę musiał dokonać, ale w sumie zwisa mi to czy będzie to ing czy inny bank. Zlikwiduję też konto mojej żony. Czegoś można dostać przy robieniu przelewów a robię ich naprawdę sporo, próbowałem się przełamać i robić różne rzeczy w nowej bankowości, ale po minucie korzystania dostaję dosłownie nerwicy. Mam nadzieję, że zostawią alternatywnie stary system - jak nie to kwestia dwóch miesięcy i uciekam stąd.  Nie cierpię jak na siłę udowadnia się, że coś jest dobre jak nie jest i nie słucha się klientów. W dzisijeszym świecie prostota, szybkość, intuicyjny interfejs to szansa na powodzenie aplikacji. Nie wiem kto budował nowy syetm, ale radze innym bankom  -trzymajcie się od nich z daleka - odstraszą Wam klientów na dobre.

 

Mercuro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
3
05-12-2016
Wiadomość 748 z 1 332 (5 623 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Tak z ciekawości przeglądnąłem 20 stron wpisów (od początku do marca 2016) i wśród tych wpisów 5, słownie pięć, było za nowym wyglądem. Cała reszta zwracała uwagę na mało intuicyjny interface, żeby nie powiedzieć badziewny. Oczywiście nieśmiertelne zapewnienia moderatorów że" wszystkie uwagi są analizowane i brane pod uwagę". Teraz już po dłuższym czasie widać że ING ma klienta głęboko tam gdzie światło nie dochodzi i nawet nie próbuje stwarzać pozorów że liczy się z opinią klienta.

 Znowu podszedłem do tego "nowego" i nie da się. Doszedłem do wniosku że jednak ważniejsze są moje pieniądze i nie ma miejsca na domysły grzebiąc w bąbelkach o kolorze spranej koszuli nocnej i po zablokowaniu "starego " ING poszukam czegoś bardziej ludzkiego. Niechcem, ale muszem jak mówił klasyk bo chodzi o mnie i moje samopoczucie, a ING niech się buja im na mnie nie zależy. I wzajemnie.

alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 749 z 1 332 (5 582 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy można edytować swoje wpisy??
Nie daje mi spokoju to podeszłem, kurcze, ale siara.
Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 750 z 1 332 (5 508 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy