Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Jesteśmy czujni i przekazujemy wszelkie sugestie do programistów oraz analizujemy możliwość wprowadzenia nowych usprawnień. Mamy nadzieję że Moje ING oraz nowa wersja aplikacji mobilnej docelowo spełnią Wasze oczekiwania.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 511 z 1 332 (11 791 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

A gdzie ta nowa wersja aplikacji mobilnej bo jakoś na antku jej nie widze
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 512 z 1 332 (11 770 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nową aplikację mobilną udostępnimy jeszcze w czerwcu. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 513 z 1 332 (11 727 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Z tego co wyczytałem na Bankier.pl nowa apka ma być dostępna w przyszłym tygodniu w Google Play. Informacje o aplikacji: bankier.pl/wiadomosc/ING-pokazuje-jak-beda-wygladaly-aplikacje-mobilne-przyszlosci-7407754.html

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 514 z 1 332 (11 681 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


ŁukaszW pisze:

Jesteśmy czujni i przekazujemy wszelkie sugestie do programistów oraz analizujemy możliwość wprowadzenia nowych usprawnień. 


 

To w takim razie przemyślcie czy nie dałoby się zrobić choćby szczątkowego trackera w postaci listy rzeczy które dotarły do Was i statusu prac nad nim czy choćby tego czy w ogóle rozważacie zajęcie się danym tematem czy może nie.

 

Wiem że banki to najbardziej skostniałe instytucje i trudno tu o jakąkolwiek współpracę z klientami ale to naprawdę nie jest jakaś nowość wprowadzona w ostatnim tysiącleciu, można to też tak zrobić że konkurencja na tym nie zyska jeśli boicie się ujawniania swoich tajnych planów. Wydajcie jeszcze z pół miliona i niech Wam odpowiednia agencja napisze to korpojęzykiem, skoro to przechodzi na całym świecie w różnych firmach dotkniętych korporacyjnością niemocą to czemu miałoby nie tutaj?

Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 515 z 1 332 (11 643 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


xtr pisze:

ŁukaszW pisze:

Jesteśmy czujni i przekazujemy wszelkie sugestie do programistów oraz analizujemy możliwość wprowadzenia nowych usprawnień. 


 

To w takim razie przemyślcie czy nie dałoby się zrobić choćby szczątkowego trackera w postaci listy rzeczy które dotarły do Was i statusu prac nad nim czy choćby tego czy w ogóle rozważacie zajęcie się danym tematem czy może nie.

 

Wiem że banki to najbardziej skostniałe instytucje i trudno tu o jakąkolwiek współpracę z klientami ale to naprawdę nie jest jakaś nowość wprowadzona w ostatnim tysiącleciu, można to też tak zrobić że konkurencja na tym nie zyska jeśli boicie się ujawniania swoich tajnych planów. Wydajcie jeszcze z pół miliona i niech Wam odpowiednia agencja napisze to korpojęzykiem, skoro to przechodzi na całym świecie w różnych firmach dotkniętych korporacyjnością niemocą to czemu miałoby nie tutaj?


@xtr proszę napisz na czy najbardziej ci zależy i które rzeczy Twoim zdaniem powinny być brane przez bank w pierwszej kolekności w trackerze jako must have.

Nie zgodze się z Tobą, że banki to skostnialce co to się nie otwieraja na nowośći. ING juz to chyba dawno zrozumiał i świetnie wykorzystuje swój potencjał zmian na nowych polach technologii; współpracują też z Klientami - to forum czy profilowy facebook/tweeter są świetnym tego przykładem.

Wciąż miłego weekenduEmotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 516 z 1 332 (11 638 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Keicam pisze:

xtr pisze:

ŁukaszW pisze:

Jesteśmy czujni i przekazujemy wszelkie sugestie do programistów oraz analizujemy możliwość wprowadzenia nowych usprawnień. 


 

To w takim razie przemyślcie czy nie dałoby się zrobić choćby szczątkowego trackera w postaci listy rzeczy które dotarły do Was i statusu prac nad nim czy choćby tego czy w ogóle rozważacie zajęcie się danym tematem czy może nie.

 

Wiem że banki to najbardziej skostniałe instytucje i trudno tu o jakąkolwiek współpracę z klientami ale to naprawdę nie jest jakaś nowość wprowadzona w ostatnim tysiącleciu, można to też tak zrobić że konkurencja na tym nie zyska jeśli boicie się ujawniania swoich tajnych planów. Wydajcie jeszcze z pół miliona i niech Wam odpowiednia agencja napisze to korpojęzykiem, skoro to przechodzi na całym świecie w różnych firmach dotkniętych korporacyjnością niemocą to czemu miałoby nie tutaj?


@xtr proszę napisz na czy najbardziej ci zależy i które rzeczy Twoim zdaniem powinny być brane przez bank w pierwszej kolekności w trackerze jako must have.

Nie zgodze się z Tobą, że banki to skostnialce co to się nie otwieraja na nowośći. ING juz to chyba dawno zrozumiał i świetnie wykorzystuje swój potencjał zmian na nowych polach technologii; współpracują też z Klientami - to forum czy profilowy facebook/tweeter są świetnym tego przykładem.

Wciąż miłego weekenduEmotikon: Szczęśliwy

 


Przeczytaj sobie 50 stron tego wątku to się dowiesz o rzeczach które powinny być brane przez bank w pierwszej kolejności . Lub w ogóle brane pod uwagę ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 517 z 1 332 (11 562 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Mitchris pisze:

Z tego co wyczytałem na Bankier.pl nowa apka ma być dostępna w przyszłym tygodniu w Google Play. Informacje o aplikacji: bankier.pl/wiadomosc/ING-pokazuje-jak-beda-wygladaly-aplikacje-mobilne-przyszlosci-7407754.html


@Mitchris Zgadza się, wkrótce pojawi się nowa wersja aplikacji.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 518 z 1 332 (11 530 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wątek od dawna potrzebuje usystematyzowanie, a nawet podziału na oddzielne pod tematy. To nie tylko moja sugestia Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 519 z 1 332 (11 384 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Wiecie że na aliexpress można juz płacić bezpośrednio z konta ING za pomocą płatności24? Opis procesu można znaleźć tu taj Aliexpress po polsku

Odpowiedz
0 Lajków
Jolka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-06-2016
Wiadomość 520 z 1 332 (11 265 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy