11-08-2021 12:48
Witam,
09-08 wypłaciłam pieniądze kwotę 200 zł. kwota została zablokowana. Kwota salda pomniejszyła się o wyciągnięte pieniądze.
Dzisiaj nastąpiło zwolnienie blokady a saldo powiększyło mi się o te 200 zł i znów mi pobrano te 200 z konta. Nie rozumiem o co chodzi.
Czy ten proces jest w porządku ? Dziękuję za odpowiedź.
12-08-2021 12:57
@g_gosia93 Standardowo bankomaty lub terminale płatnicze rozliczają nałożone blokady w momencie płatności. Blokada zmienia się w transakcję zatwierdzoną. W niektórych przypadkach, blokada jest zwalniana, a zaksięgowana płatność widnieje jako osoba pozycja w historii konta.
Aby Cię jednak uspokoić- jeśli tylko wypłacać 200 zł, a ostatecznie tyle właśnie pieniędzy zeszło z Twojego konta, to wszystko jest w porządku ![]()
Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego
... 27-06-2026Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b