Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Podbijam temat - funkcja niezbędna... brakuje jej jak ręki...
user
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
20-04-2023
Wiadomość 11 z 14 (2 727 wyświetleń)

Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Też mi brakuje tej opcji. Na dodatek po złożeniu dyspozycji przelewu z przyszłą datą, nigdzie nie mogę znaleźć listy zaplanowanych przelewów. ING, jest taka zakładka przelewy, możecie tam wrzucić linka do zaplanowanych?
Odpowiedz
0 Lajków
mrp1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
11-05-2023
Wiadomość 12 z 14 (2 453 wyświetleń)

Re: Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Zaplanowane przelewy znajdziesz w zakładce "Usługi"-> Płatności-> Zaplanowane i cykliczne płatności. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 13 z 14 (2 432 wyświetleń)

Re: Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Ok. Dzięki. Wg  mnie logiczniej byłoby wrzucić do zakładki Przelewy --> Zaplanowane.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
mrp1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
11-05-2023
Wiadomość 14 z 14 (2 406 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy