Odpowiedz

Zmiany widoku w Moim ING

Co wy do jasnej ciasnej narobiliście z podglądem konta oszczędnościowego?! Do niedawna był wyraźny podział środków - takie kwoty mamy na celach oszczędnościowych a tyle na koncie oszczędnościowym. BYŁ WYRAŻNY PODZIAŁ - TYLE WOLNYCH ŚRODKÓW POZA CELAMI OSCZĘDNOŚCOWYMI. A teraz do jasnej ch.....y zlewa się wszystko w jedną kwotę stan środków na koncie oszczędnościowym. Kto i po co sadził paluchy w to?! Było dobrze. Nie, trzeba to sprataczyć. 

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
49
05-11-2015
Wiadomość 1 z 3 (762 wyświetleń)

Re.: Zmiany widoku w Moim ING

Popieram zdenerwowania. Po co zmienialiście? Teraz wygląda to na jeden wielki bałagan i jest to nieczytelne.
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
259
41
03-02-2016
Wiadomość 2 z 3 (716 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiany widoku w Moim ING

@Mitchris, @viggen: Dziękuję za przesłane uwagi na temat zmiany prezentowania danych w koncie oszczędnościowym i celach oszczędnościowych. Przekazałam opinię do osób, które zajmują się Moim ING. Każda opinia klienta jest dla nas ważna i bierzemy je pod uwagę przy kolejnych zmianach.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
170
36
11-02-2020
Wiadomość 3 z 3 (669 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy