Odpowiedz
Highlighted

Zakładanie profilu zaufanego

Witam

Chciałbym poprzez moje ING założyć profil zaufany. Zauważyłem, że przy zakładaniu profilu zaufanego jest automatycznie podany mój numer telefonu i adres email, które są identyczne jak dane profilu mojeING  i jak numer telefonu do autoryzacji. 

 

Ja chciałbym mieć inny numer telefonu i email w danych kontaktowych profilu mojeING a inny w danych profilu zaufanego. Czy to jest możliwe?

 

A druga sprawa, czy jest możliwe aby numer telefonu na który przychodzą autoryzacje sms był inny niż numer telefonu w profilu mojeING?  czy to musi być ten sam numer?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
tommarkus47
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
15-01-2018
Wiadomość 1 z 3 (12 269 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Zakładanie profilu zaufanego

Za pośrednictwem ING zakładasz profil zaufany i wykorzystujesz bank jedynie do logowania i podpisywania się pod wnioskami.

Dane kontaktowe możesz później edytować w ustawieniach profilu  na ePUAP, definiować idynwidualnie. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (12 225 wyświetleń)
Highlighted

Re: Zakładanie profilu zaufanego

[ Edytowane ]

tommarkus47, gdy zakładasz profil zaufany przez Moje ING, Twoje dane potwierdzamy w bankowości internetowej. Oznacza to, że system automatycznie zaczytuje te same wartości. Tak jak pisze source - e-mail i telefon możesz potem edytować na swoim profilu ePUAP. Jednak jest tam informacja, że ta zmiana może spowodować konieczność ponownej autoryzacji konta.
Możesz także założyć swój profil zaufany na ePUAP. Natomiast w celu weryfikacji danych, musisz udać się do wybranego urzędu z dokumentem tożsamości. 

Możesz wprowadzić w Moim ING dwa różne numery telefonów. Zmiany możesz dokonać w zakładce: Dane i ustawienia. Pod pozycją: Dane - zmienisz numer do kontaktu, a pod: Bezpieczeństwo - do autoryzacji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
625
128
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (12 186 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Aktualne czasy oczekiwania na analizę wniosku

@Deatherock

Dokument z US potwierdzający opłacenie podatku będzie potrzebny tak czy owak przy akcie u notariusza (raczej samo oświadczenie przez sprzedających nie przejdzie) więc jego zdobycie jest w T

...

22-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

@ING_DP 

"Czy to oznacza, że podana kwota to ochrona już dla mnie i małżonka, jeśli razem bierzemy kredyt czy tylko głównego kredytobiorcy i należy dodać do tego kwotę ubezpieczenia drugiej osoby? "

Prz

...

22-09-2020
Re.: Aktualne czasy oczekiwania na analizę wniosku

Mam jeszcze jedno pytanie, występujemy o finansowanie na zakup mieszkania gdzie sprzedający weszli w posiadanie nieruchomosci w wyniku spadku, tj zona wraz z dziećmi odziedziczyla spadek po zmarlym mę...

22-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy