Odpowiedz

Wyszukiwarka w Moje ING

Znowu pytanie czy tylko ja mam taką przypadłość:

Mam na myśli błąd/usterkę wyszukuwarki, tzn. jak czegoś szukam to co 2 litery podwaja mi cały wyraz i pisze obok jeszcze raz.

Powstaje np. takie coś : PayPayu

Mogą się też tworzyć znacznie dłuższe zlepki jeśli szukam osoby z imienia i nazwiska.

Czy problem jest tylko u mnie czy może nie?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 3 (3 573 wyświetleń)

Re: Wyszukiwarka w Moje ING

Sprawdziłem, że zarówno wyszukiwarka w historii jak również ta widoczna podczas wykonywania przelewu działają poprawnie. Jeżeli w Twoim przypadku jest inaczej to spróbuj proszę w pierwszej kolejności wyczyścić dane swojej przeglądarki internetowej wraz z plikami cookies i sprawdź czy to coś zmieni. Jeżeli nie zauważysz efektu to proszę napisz do nas przez Moje ING i wstaw tam zrzut ekranu z błędem, który masz na myśli. Dzięki temu nasi analitycy będą to mogli dla Ciebie wyjaśnić. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 461 wyświetleń)

Re: Wyszukiwarka w Moje ING

Skontaktowałem się z wami przez moje ING.

Dla nakreślenia sytuacji problem w załączniku...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (3 458 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy