Bankowość internetowa

Odpowiedz
Highlighted

Wniosek o założenie firmy - Nie udało się pobrać danych. Kod błędu: 0000116

Witam,

 

W piątek wieczorem używając E-Urzędu w bankowości internetowej próbowałem założyć firmę.

Wszystko szło dobrze - uzupełniłem wszystkie pola i na samym końcu zostałem poproszony o potwierdzenie utworzenia konta firmowego przez przepisanie kodu SMS - gdy wpisałem kod konto zostało utworzone, jednakże następnie, gdy zostałem poproszony o wpisanie kodu żeby potwierdzić wysłanie wniosku, zaraz po wpisaniu kodu wyskoczył mi błąd 'Nie udało się pobrać danych. Kod błędu: 0000116. Spróbuj ponownie' i jedyne co aktualnie mogę zrobić to wcisnąć 'Dokończ' przy właśnie tym wniosku w historii, jednak błąd cały czas występuje.

 

Próbowałem od piątku kilkadziesiąt razy 'Dokończyć' wniosek jednak cały czas występuje ten sam błąd - dotyczy się to również aplikacji mobilnej, także po prostu wniosek utknął na tym etapie i nie mogę nic zrobić - dodam że konto firmowe zostało założone.

 

W załącznikach podsyłam screen z błędu.

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odpowiedz
0 Lajków
Kropek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
03-11-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 493 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wniosek o założenie firmy - Nie udało się pobrać danych. Kod błędu: 0000116

Opisana przez Ciebie sytuacja wymaga weryfikacji w systemie. Proszę napisz do nas wiadomość przez Moje ING. Przeanalizujemy wówczas Twój wniosek i sprawdzimy co jest powodem tych błędów.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
128
28
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 342 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Aneks umowy kredyt hipoteczny

Dzień dobry
Czy po podpisaniu umowy kredytowej na kredyt hipoteczny w wersji standardowej jest możliwość aneksowania umowy gdy wchodzi oferta promocyjna? Dodam że kredyt nie został jeszcze uruchomiony,...

09-07-2020
Re: Nie udało się pobrać danych WRP0000

Ponieważ mój smartfon obecnie WIDZI (do tej pory nawet nie było to możliwe) instalator w sklepie, pomyślałem że spróbuję postąpić wg powyższej rady. Odinstalowałem mING, zrestartowałem system, zainsta

...

09-07-2020
Komornik

witam na moje konto wpłynęło odszkodowanie od meza w kwocie 4100zl bank przekazal je komornikowi w połowie , czy bank moze wyslac pieniądze komornikowi mimo iz pobrał je nie z pieniędzy dłużnika?

09-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy