Bankowość internetowa

Odpowiedz

Różnica między listą transakcji a wyciągiem z rachunku

Chciałem zapytać czy jest możliwe by była różnica między wyciągiem z rachunku a listą transakcji za ten sam okres (np. poprzedni miesiąc)? Czy jest możliwe by jakaś wpłata figurowała w liście transakcji, a nie było jej w wyciągu (np. pojawiła się w kolejnym wyciągu, czyli de facto została zaksięgowana w następnym miesiącu)?

Odpowiedz
0 Lajków
ateusz
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
25-08-2020
Wiadomość 1 z 4 (687 wyświetleń)

Re: Różnica między listą transakcji a wyciągiem z rachunku

[ Edytowane ]

Wyciągi generujemy miesięcznie, zgodnie z wybranym przez Ciebie zakresem dat. Jeśli zaznaczysz taki sam okres w liście transakcji i na wyciągu, dokumenty będą spójne. Na liście transakcji znajdziesz te transakcje, które spełniają wybrane przez Ciebie kryteria wyszukiwania. Jeśli nie użyjesz filtrów, na pobranej liście zobaczysz transakcje wszystkich swoich kont z 6 ostatnich miesięcy. Lista transakcji nie jest dokumentem księgowym. Dokument ma charakter tylko informacyjny.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
394
108
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (626 wyświetleń)

Czyli nie ma możliwości by lista transakcji i wyciąg za poprzedni miesiąc się różniły (zakładając brak filtrów itd)?

Odpowiedz
0 Lajków
ateusz
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
25-08-2020
Wiadomość 3 z 4 (608 wyświetleń)

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
458
117
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (549 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Makler nie działa, poniesione straty.

Bank Ci nie odda domniemanych zysków, a jedynie pokryje straty na papierach które miałeś, a które straciły wartość w trakcie awarii i których nie mogłeś w jej wyniku sprzedać. Z wszystkim innym musiał...

05-12-2020
Re.: Awaria Maklera

@hilu 

Ja nie chcę mieć do czynienia z nimi. Ta awaria dopełnia mi obraz tej instytucji jaki miałem już od jakiegoś czasu jako firmy, której bardziej zależy żeby mieć ładne czcionki na stronie niż porz

...

05-12-2020
Re: Re.: Nie działa makler

wiem że nie do końca na temat, ale może kogoś też zainteresuje : czy ktoś z Was mógłby polecić dobre BM z oprogramowaniem , które będzie działać na apple macOS?

05-12-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy