Bankowość internetowa

Odpowiedz

Różnica między listą transakcji a wyciągiem z rachunku

Chciałem zapytać czy jest możliwe by była różnica między wyciągiem z rachunku a listą transakcji za ten sam okres (np. poprzedni miesiąc)? Czy jest możliwe by jakaś wpłata figurowała w liście transakcji, a nie było jej w wyciągu (np. pojawiła się w kolejnym wyciągu, czyli de facto została zaksięgowana w następnym miesiącu)?

Odpowiedz
0 Lajków
ateusz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-08-2020
Wiadomość 1 z 4 (8 988 wyświetleń)

Re: Różnica między listą transakcji a wyciągiem z rachunku

[ Edytowane ]

Wyciągi generujemy miesięcznie, zgodnie z wybranym przez Ciebie zakresem dat. Jeśli zaznaczysz taki sam okres w liście transakcji i na wyciągu, dokumenty będą spójne. Na liście transakcji znajdziesz te transakcje, które spełniają wybrane przez Ciebie kryteria wyszukiwania. Jeśli nie użyjesz filtrów, na pobranej liście zobaczysz transakcje wszystkich swoich kont z 6 ostatnich miesięcy. Lista transakcji nie jest dokumentem księgowym. Dokument ma charakter tylko informacyjny.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 927 wyświetleń)

Re: Różnica między listą transakcji a wyciągiem z rachunku

Czyli nie ma możliwości by lista transakcji i wyciąg za poprzedni miesiąc się różniły (zakładając brak filtrów itd)?

Odpowiedz
0 Lajków
ateusz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-08-2020
Wiadomość 3 z 4 (8 909 wyświetleń)

Re: Różnica między listą transakcji a wyciągiem z rachunku

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (8 850 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Ale i tak nic z nimi nie zrobicie Emotikon: Szczęśliwy

13-06-2026
Re.: Tragiczna jakość obsługi

Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...

13-06-2026
Re.: Wplatomat nie wplacil mi pieniedzy na konto

Przepraszamy za sytuację. Staramy się zamykać zgłoszenia tak szybko, jak to tylko możliwe. Numer zgłoszenia i maksymalny czas odpowiedzi znajdziesz po zalogowaniu się do Mojego ING. U góry ekranu wybi

...

13-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy