Bankowość internetowa

Odpowiedz

Pytania odnośnie działania kluczy bezpieczeństwa U2F

Mam kilka pytań odnośnie niedawno dodanej weryfikacji kluczami U2F.

1. Po usunięciu klucza zbierają się one w sekcji "Nieaktywne" czy idzie je tam usunąć bądź czy same znikają po jakimś czasie?

2. Mam aktywne tylko logowanie przez przeglądarkę przy pomocy kluczy U2F ale podczas ponownej aktywacji aplikacji musiałem użyć klucza i dodatkowo wszystkie podpięte pod logowanie przez przeglądarkę automatycznie również były aktywne jako do logowania przez aplikację. Czy jest to poprane działanie?

3. Czy po usunięciu wszystkich już aktywnych kluczy dodałbym pierwszy nowy to znowu będę musiał udać się do placówki w celu potwierdzenia?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odpowiedz
0 Lajków
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
6
11-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 722 wyświetleń)

Re: Pytania odnośnie działania kluczy bezpieczeństwa U2F

1. Nie kasujemy nieaktywnych kluczy.

2. Podczas późniejszej aktywacji aplikacji mobilnej automatycznie dodamy do niej Twój klucz U2F. Jeśli nie chcesz używać klucza U2F z aplikacją Moje ING po aktywacji, możesz później usunąć U2F samodzielnie – przejdź do Ustawień w Moim ING, wybierz Bezpieczeństwo, a następnie Klucze zabezpieczeń U2F.

3. Tak, po usunięciu wszystkich kluczy, nowy aktywujesz w oddziale banku.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
785
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 665 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przelew na Ukrainę

Próbowałem zrobić przelew walutowy w złotówkach i nie zadziałało (przycisk Wyślij przelew był wyszarzony jak wybrałem walutę złotówki). Natomiast z konta w Pekao S.A. zrobiłem przelew walutowy w złotó...

27-07-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy