Bankowość internetowa

Odpowiedz

Pytania odnośnie działania kluczy bezpieczeństwa U2F

Mam kilka pytań odnośnie niedawno dodanej weryfikacji kluczami U2F.

1. Po usunięciu klucza zbierają się one w sekcji "Nieaktywne" czy idzie je tam usunąć bądź czy same znikają po jakimś czasie?

2. Mam aktywne tylko logowanie przez przeglądarkę przy pomocy kluczy U2F ale podczas ponownej aktywacji aplikacji musiałem użyć klucza i dodatkowo wszystkie podpięte pod logowanie przez przeglądarkę automatycznie również były aktywne jako do logowania przez aplikację. Czy jest to poprane działanie?

3. Czy po usunięciu wszystkich już aktywnych kluczy dodałbym pierwszy nowy to znowu będę musiał udać się do placówki w celu potwierdzenia?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odpowiedz
0 Lajków
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
11
11-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (6 267 wyświetleń)

Re: Pytania odnośnie działania kluczy bezpieczeństwa U2F

1. Nie kasujemy nieaktywnych kluczy.

2. Podczas późniejszej aktywacji aplikacji mobilnej automatycznie dodamy do niej Twój klucz U2F. Jeśli nie chcesz używać klucza U2F z aplikacją Moje ING po aktywacji, możesz później usunąć U2F samodzielnie – przejdź do Ustawień w Moim ING, wybierz Bezpieczeństwo, a następnie Klucze zabezpieczeń U2F.

3. Tak, po usunięciu wszystkich kluczy, nowy aktywujesz w oddziale banku.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
810
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 209 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

W tej sprawie prosimy o kontakt z naszymi ekspertami hipotecznymi. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci w placówkach banku. 


Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipoteczny

...

22-08-2026
Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

Witam, otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING na dom, powiązany z projektem o konstrukcji murowanej. Lecz chcemy by powstał w technologii szkieletowej, kosztorys pozostaje ten sam.
Co do pozwolenia na bu
...

22-08-2026
Re: Re.: Aneks do umowy

Chcielibyśmy tutaj pomóc, jednak potrzebujemy zweryfikować informacje zawarte w Twojej umowie. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane - na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią hipote

...

21-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy