Bankowość internetowa

Odpowiedz

Pytania odnośnie działania kluczy bezpieczeństwa U2F

Mam kilka pytań odnośnie niedawno dodanej weryfikacji kluczami U2F.

1. Po usunięciu klucza zbierają się one w sekcji "Nieaktywne" czy idzie je tam usunąć bądź czy same znikają po jakimś czasie?

2. Mam aktywne tylko logowanie przez przeglądarkę przy pomocy kluczy U2F ale podczas ponownej aktywacji aplikacji musiałem użyć klucza i dodatkowo wszystkie podpięte pod logowanie przez przeglądarkę automatycznie również były aktywne jako do logowania przez aplikację. Czy jest to poprane działanie?

3. Czy po usunięciu wszystkich już aktywnych kluczy dodałbym pierwszy nowy to znowu będę musiał udać się do placówki w celu potwierdzenia?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odpowiedz
0 Lajków
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
6
11-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 232 wyświetleń)

Re: Pytania odnośnie działania kluczy bezpieczeństwa U2F

1. Nie kasujemy nieaktywnych kluczy.

2. Podczas późniejszej aktywacji aplikacji mobilnej automatycznie dodamy do niej Twój klucz U2F. Jeśli nie chcesz używać klucza U2F z aplikacją Moje ING po aktywacji, możesz później usunąć U2F samodzielnie – przejdź do Ustawień w Moim ING, wybierz Bezpieczeństwo, a następnie Klucze zabezpieczeń U2F.

3. Tak, po usunięciu wszystkich kluczy, nowy aktywujesz w oddziale banku.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 175 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy