Odpowiedz

Profil zaufany problem

Witam. Czy koniec ważności  dowodu osobistego za 60 dni może być powodem odmowy założenia profilu zaufanego. Wyskakuje komunikat o uzupełnienie danych osobistych

Odpowiedz
0 Lajków
janszy
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
10-03-2021
Wiadomość 1 z 4 (480 wyświetleń)

Re: Profil zaufany problem

Jeżeli masz ważny dowód to możesz założyć Profil zaufany. Proszę, sprawdź, czy Twoje dane są aktualne, czy masz złożone oświadczenia o rezydencji podatkowej. Możesz to zrobić w Moim ING po wybraniu ikony ludzika -> Moje dane -> Dane osobiste. Jeżeli nadal będzie pojawiał się kłopot, napisz do nas na czacie. Czat znajdziesz na dole strony w Moim ING.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Moderator
Moderator icon
26
1
14-12-2020
Wiadomość 2 z 4 (430 wyświetleń)

Mam ten sam problem. Nagle dane osobowe bankowi się " przestały podobać" i profil jest niedostępny. Czat czy telefon do konsultanta to tylko strata czasu. Nic nie potrafią pomóc no poza przyjęciem reklamacji.
Odpowiedz
0 Lajków
mawegner
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
01-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (287 wyświetleń)

Przykro mi, że tak uważasz. Jeśli przyjęliśmy reklamację w tej sprawie, to na tej podstawie postaramy się to szczegółowo wyjaśnić. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
750
154
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (242 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak gotówki na koncie pomimo potwierdzenia wpłaty

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych wpłaciłam kwotę 2500zl we wplatomacie w Łodzi na ulicy Kolumny, otrzymałam potwierdzenie transakcji z urządzenia. Jakim zaskoczeniem było dla mnie zalogow...

15-04-2021
Re: zajęcie komornicze

Kwota wolna od zajęcia egzekucyjnego dla kont prywatnych wynosi 2100 zł w 2021 r. i jest odnawiana co miesiąc. Możesz dysponować pieniędzmi na swoim koncie tylko do łącznej wysokości kwoty wolnej.
Jeś

...

15-04-2021
Re: Błąd nazwy beneficjenta.

Dziękujemy za Twoje sugestie. Przeanalizujemy temat i weźmiemy Twoje propozycje pod uwagę 😊

15-04-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy