Odpowiedz

Potwierdzenie "że to ty"

Od kilku dni zmienił się sposób płatności w Google Play. Myslalam ze to wina Googli, ale możliwe, że również nastąpiła zmiana w ING.
Mianowicie: jeszcze niedawno aby wykupić coś w danej grze wystarczyło mi hasło do Gmaila i sprawa załatwiona. Natomiast teraz muszę logować się do banku, wpisywać kod z SMSa i jeszcze potwierdzać ten cały cyrk na grze.
Oczywiście na komputerze, bo na telefonie gra się blokuje. Kupując kilka pakietów zalogowuje i wylogowuje się np. 4 razy z rzędu.
Dziękuję za takie zabezpieczenia, jeżeli to wina banku i nie będzie można z tego zrezygnować, zrezygnuję i zamknę konto.

Bardzo proszę o pomoc i radę, czy to ING zaczął tak zatruwac nerwy.

Pozdrawiam i z góry dziękujęEmotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Żaneta0624
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
02-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (249 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie "że to ty"

[ Edytowane ]

@Żaneta0624 Bezpieczeństwo pieniędzy klientów jest dla nas bardzo ważne. Zmiany, o których piszesz, pojawiły się u nas w odpowiedzi na dodatkowe regulacje prawne takie jak dyrektywa PSD2. Musieliśmy dostosować swoje systemy do obowiązujących przepisów. Więcej informacji o 3D Secure i bezpieczeństwu transakcji w internecie znajdziesz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/karty/3d-secure Mamy nadzieję, że pomimo wprowadzeniu tych zmian nadal pozostaniesz naszą klientką.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
332
79
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (197 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak gotówki na koncie pomimo potwierdzenia wpłaty

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych wpłaciłam kwotę 2500zl we wplatomacie w Łodzi na ulicy Kolumny, otrzymałam potwierdzenie transakcji z urządzenia. Jakim zaskoczeniem było dla mnie zalogow...

15-04-2021
Re: zajęcie komornicze

Kwota wolna od zajęcia egzekucyjnego dla kont prywatnych wynosi 2100 zł w 2021 r. i jest odnawiana co miesiąc. Możesz dysponować pieniędzmi na swoim koncie tylko do łącznej wysokości kwoty wolnej.
Jeś

...

15-04-2021
Re: Błąd nazwy beneficjenta.

Dziękujemy za Twoje sugestie. Przeanalizujemy temat i weźmiemy Twoje propozycje pod uwagę 😊

15-04-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy