Odpowiedz

Problemy z bankowością

Witam, 

chciałem zapytać społeczność czy macie podobne problemy jak ja przez ostatni 2-3 dni.

Po zalogowaniu się do bankowości (nowa wersja) kilka części nie ładuje wiadomości, pojawia się błąd.

Do tego jak chcę założyć nową kartę wirtualną to wyskakuje mi przejście do starej wersji bankowości i również kończy się informacją o błędzie...

Dodatkowo dzisiaj w nocy wykonałem przelew natychmiastowy przez BlueMedia z innego banku, przelew wyszedł a do tej pory nie pojawił się na koncie. 

Przedwczoraj skolei założyłem karty wirtualne ponieważ chciałem dokonać płatności w internecie oraz przesłać pieniądze przez western union... przy próbie aktywowania kart pijawił się błąd... po jakimś czasie karty pojawiły się jako aktywowane, zasiliłem je i chciałęm dokonać płatności. Niestety wszystkie zostały odrzucone. Napisałęm poprzez wiadomośc do banku to twierdzono że wpisuję zły numer karty dlatego transakcje są odrzucane... po kolejnej wiadomości do nich że sprawdziłem numer karty i napewno wpisałem dobry stwierdzono że wystąpił błąd przy tworzeniu kart i są w trakcie usuwanie tego błędu. Jednak nikt nie napisał ile to potrwa ani nie poinformował mnie czy zostało to usunięte... Wczoraj jak chciałem napisać zapytanie w tym temacie to niestety funkcja wiadomości na stronie online nie działa... wyskakuje błąd.

 

Bardzo proszę o informację czy tylko ja mam takie problemy czy inni użytkownicy też.

Jeżeli czyta to ktoś ze strony banku to bardzo proszę o informację kiedy te problemy będę rozwiązane żebym wiedział jak planować swoje transakcje.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
mrdevil
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-09-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 388 wyświetleń)

Re.: Problemy z bankowością

Jeśli pojawia się problem z pobraniem danych spróbuj  wyczyścić pliki cookies oraz pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

Zamówienie karty wirtualnej przebiega w starym systemie.  Proszę doprecyzuj jaki pojawia się błąd podczas zamówienia karty?

Przelewy Express Elixir realizujemy 24 h na dobę. Skontaktuj się z bankiem, z którego zlecałeś przelew w celu sprawdzenia przelewu.

Błąd związany z wykonaniem transakcji nowymi kartami wirtualnymi został wyprowadzony. Jeśli nadal pojawia się problem przy dokonaniu transakcji, prosimy o kontakt z naszą infolinią kart – 32 357 00 12.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 337 wyświetleń)

Re.: Problemy z bankowością

Niestety ja również od 2 dni nie mogę się zalogować do bankowości internetowej. Strona główna banku się otwiera, okno "Zaloguj" również, ale jak próbuję wejść do "Moje ING" to strona się zawiesza i otrzymuję komunikat, że "witryna jest nieosiągalna i Serwer login.ingbank.pl potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź". Powyższe próby logowania robiłem z Chrom, Firefox oraz smartfona z tym samym zerowym rezultatem. Miła pani na infolinii twierdzi, że wszystko jest w porządku ze stroną banku i zasugerowała wyczyszczenie plików cookies oraz pamięć podręczną w przeglądarce. Nic to nie pomogło. Ewidentnie jest jakiś problem z oprogramowaniem strony, ale bank nie chce się do tego przyznać.
Odpowiedz
0 Lajków
darkol4185
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-10-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 285 wyświetleń)

Re.: Problemy z bankowością

Nasza bankowość internetowa działa prawidłowo. Chciałabym przeanalizować Twój problem, natomiast przez forum nie mam takiej możliwości. Spróbuj zalogować się do poprzedniej wersji ING BankOnLine. Jeżeli również będziesz miał problem, zadzwoń do nas lub napisz przez formularz reklamacji.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
628
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 282 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry
We wtorek 9.04 otrzymałam decyzje ostateczna, w piątek podpisałam już umowę.
Trzymam kciuki, żeby u Państwa wszystko szybko i pomyślnie poszło

15-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy