Odpowiedz
Highlighted

Problem z logowaniem w USA

Hej,
Od wczoraj próbuję się zalogować do bankowości internetowej. Zarówno w przeglądarce jak i przez aplikację dostaję błąd: strona nieosiągalna lub błąd połączenia. Strona ING.pl działa natomiast po przejściu z menu do strony logowania dostaję błąd.

Używam danych mobilnych T-MOBILE USA. Sprawdzałem w darmowym punkcie wi-fi i strona działała. W czym może być problem?
Odpowiedz
0 Lajków
Michał4
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
01-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 488 wyświetleń)
Highlighted

Re: Problem z logowaniem w USA

Hej,
trudno mi powiedzieć, co dokładnie może być problemem. Być może jest problem po stronie stabilności Twojego połączenia internetu z T-MOBILE USA. Ze screena widzę, że nie masz pełnego zasięgu. Spróbuj przejść w inne miejsce i zobacz czy po zwiększeniu zasięgu uda Ci się zalogować. Możesz też spróbować wyłączyć i włączyć swój telefon. Daj znać, czy to pomogło.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Guru finansów
Guru finansów icon
507
102
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 433 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
problem z płatnością telefonem Moto Z3 Play

Po zainstalowaniu na moim nowym telefonie aplikacji ING terminal nie widzi karty mobilnej.

Próbowałem już chyba wszystkiego . W poprzednim telefonie było wszystko ok.

Odinstalowałem aplikację , czyściłe

...

26-09-2020
Re: Zwiększenie kredytu hipotecznego

Jeśli korzystasz z kredytu hipotecznego na budowę domu albo remont i zabrakło Ci środków, to możesz zawnioskować o jego zwiększenie. Taka możliwość jest do końca okresu budowlanego.
W innych przypadkac

...

26-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny na działkę rolną z warunkami zabudowy

Dzień dobry, 

gwarancji dać nie możemy, ale możesz złożyć wniosek na zakup tej działki, jeśli zostały wydane warunki zabudowy lub jak wspomniałaś Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ded

...

26-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy