Odpowiedz

Problem z logowaniem do Moje ING

Nie korzystałem z mojego konta ING około 12 lat. Mieszkam w Kanadzie i chciałem wysłać przelew za kwiaty na Wszystkich Świętych.

Po wpisaniu loginu dostaję ekran do wpisania liter z mojego hasła i tu jest coś nie tak, moje hasło ma 14 znaków, a system pyta o 19 literę.

Chciałem zmienić hasło więc po wpisaniu loginu, pesela i nazwiska matki dostaję "coś poszło nie tak" i tak za każdym razem.

Zadzwoniłem na infolinię i pani (Osoba) po zadaniu kilku pytań mówi to samo "coś poszło nie tak".

Czy jest inny sposób weryfikacji mojej osoby niż przez zadawanie pytań generowanych  przez komputer?

Bank ma mój email i nr telefonu komórkowego, który wciąż działa tylko nie wiem do kogo zadzwonić aby ktoś się zająl moim problemem.

Dziękuję z góry za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
Jurek2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-10-2025
Wiadomość 1 z 2 (1 202 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem do Moje ING

Kontaktując się z nami, mamy kilka metod na potwierdzenie tożsamości. W opisanej przez Ciebie sytuacji, możemy pomóc tylko po przeprowadzeniu poprawnego potwierdzenia Twoich danych na naszej infolinii. 

Mamy nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
512
88
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 165 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dodanie opcji odświeżania salda w aplikacji

Dziękujemy za sugestię 😉

14-08-2026
Re: Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Obecnie nie pracujemy nad udostępnieniem takiej funkcji, natomiast Twój głos przekazałam do odpowiedniej jednostki w banku Emotikon: Szczęśliwy

14-08-2026
Dodanie opcji odświeżania salda w aplikacji

Proponuję dodanie w aplikacji ING opcję ręcznego odświeżania salda np. poprzez przeciągnięcie ekranu z góry na dół albo kliknięcie ikony. Teraz żeby sprawdzić aktualne saldo trzeba całkiem wyjść z apl

...

14-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy