Bankowość internetowa

Odpowiedz

Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Dzień dobry

Kiedyś już taki problem był, ale wtedy po klikaniu na "przelew blik"  w kategorii "odbiorcy" pozostawał bez odpowiedzi, nie działał. Teraz u mnie od soboty (wtedy to zauważyłem) kliknięcie w opcje przelew blik w kategorii odbiorcy powoduje wyskoczenie okienka zrobienia przelewu wewnętrznego na moje konto. Gdy to zaakceptuje kasa wpada na oszczędnościowe na moim rachunku zamiast do zdefiniowanego odbiorcy jak zawsze bywało. Działa zwykły przelew na telefon z kategorii przelewy BLIK. Ale wtedy oczywiście muszę wyszukać z listy moich kontaktów osobę i trwa to jakiś czas.

    

    A tak na marginesie dlaczego nie można z aplikacji, z telefonu tak po prostu napisać do ING zwykłego zgłoszenia awarii takiego normalnego maila, czy formularza zgłoszenia awarii do pomocy technicznej ludzkiej (a może można tylko jakoś to jest tak schowane i nie mogę tego znaleźć?)

Kiedyś dawno temu spokojnie dało się coś takiego wklepać, a teraz wirtualni asystenci milion podmenu, które w rezultacie i tak "psu na budę" potrzebne ze standardowymi problemami i odpowiedziami na nie.

pozdrawiam

Rafał

Odpowiedz
0 Lajków
rav
rav
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
21-03-2023
Wiadomość 1 z 5 (1 943 wyświetleń)

Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Acha sprawdziłem właśnie u kolegi, który też ma konto w ING i problem jest dokładnie ten sam czyli błąd tkwi w aplikacji, a nie w moim telefonie
Odpowiedz
0 Lajków
rav
rav
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
21-03-2023
Wiadomość 2 z 5 (1 940 wyświetleń)

Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Obecnie proponujemy korzystać z Przelewu na telefon BLIK wchodząc przez skrót Przelewy BLIK lub po wybraniu na dole w menu: Przelewy -> Przelew na telefon BLIK.

Jeżeli chcesz to zgłosić nam przez aplikację to zapraszamy do kontaktu na czacie. Czat znajdziesz na dole strony w aplikacji. Konsultant wtedy zapisze odpowiednie zgłoszenie.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
809
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (1 845 wyświetleń)

Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Dzień dobry

Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)

pozdrawiam

Rafał

Odpowiedz
0 Lajków
rav
rav
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
21-03-2023
Wiadomość 4 z 5 (1 748 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Cieszymy się, że już wszystko jest w porządku Emotikon: Szczęśliwy Gdybyś potrzebował pomocy zawsze możesz do nas napisać na czacie, po zalogowaniu w Moim ING - chętnie pomożemy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
98
11
19-05-2022
Wiadomość 5 z 5 (1 610 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Blokada depozytu na karcie debetowej przy wynajęciu auta - czy jest możliwa?

Karta kredytowa blokuje depozyt z limitu kredytowego, więc nie zamrażasz własnych pieniędzy.
Przy karcie debetowej blokada idzie z Twojego konta, więc realnie tracisz dostęp do własnych środków na jaki

...

23-05-2026
Re: Decyzja kredytowa w analizie od 23.04

W sprawie wniosku, proszę Cię o kontakt bezpośrednio z pośrednikiem kredytowym, przez którego składałeś wniosek lub o kontakt ze specjalistą w placówce.

23-05-2026
Re.: Blokada depozytu na karcie debetowej przy wynajęciu auta - czy jest możliwa?

a jaka jest różnica pomiędzy zakładaniem depozytu na karcie debetowej a karcie kredytowej? Mogę mieć dużo środków na koncie w momencie rezerwacji samochodu na karcie debetowej a robienie depozytu na k

...

23-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy