Bankowość internetowa

Odpowiedz

Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

Wykonałem właśnie przelew i potrzebowałem wysłać potwierdzenie w formie PDF. Po otwarciu potwierdzenia w Adobe Reader XI dostaję komunikat o błędzie w podpisie cyfrowym dla tego potwierdzenia. Okazuje się, że potwierdzenie jest podpisane certyfikatem ING, który wygasł 2016/02/13.

Proszę o skierowanie sprawy do odpowiedniego działu.

Odpowiedz
0 Lajków
tomsko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2015
Wiadomość 1 z 5 (33 949 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

Dziękuje za zgłoszenie, temat został przekazany do weryfikacji.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (33 868 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

Poddepnę się pod wątek chociaż nie chodzi mi o certyfikat, ale o same potwierdzenia przelewów. Czy jest możliwe aby w nowej wersji systemu potwierdzenia pdf miały jakieś sensowne nazwy a nie po prostu potwierdzenie.pdf i kolejno iterowane potwierdzenie (1).pdf co nie mówi nic o tym jakiej transakcji dotyczy? Czemu nie może to być chociaż data transakcji i np. początek opisu transakcji? Czyli zamiast miliona plików potwierdzenie (423).pdf coś w rodzaju 10-05-2015-orlen-01-kielce.pdf?

xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 3 z 5 (33 726 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

@SandaŚ temat widocznie jest za trudny dla programistow ING, w takim razie proszę popatrzeć na to jak to robią koledzy z ING Lease (a przynajmniej mam nadzieję że to inny zespół bo tam nie wprowadzają jeszcze bąbli i innych cudów hipstadesignu), oni potrafią zrobić taką rzecz, moze ktoś rzuci okiem w kod, to naprawdę nie jest trudne - datę transakcji i nazwę macie już przecież zapisaną i z niej korzystacie przy generowaniu pdfa Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 4 z 5 (33 630 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

@tomsko Dziękujemy za ten sygnał. Temat certyfikatu obecnie analizujemy i pracujemy nad przywróceniem funkcjonalności.

 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (33 594 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy