Odpowiedz

po zamknięciu lokaty...

...wciąż ją widzę w dziale moje finanse ((oszczędności) z kapitałem 0 złotych. Czy tak już zostanie? Można jakoś wykasowac z widoku zamkniętą lokatę?

 

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
ajwin
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
04-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (10 862 wyświetleń)

Re.: po zamknięciu lokaty...

[ Edytowane ]

@ajwin jeżeli lokatę zamkniesz w dniu roboczym do godziny 17.00, to taką dyspozycje zrealizujemy w tym samy dniu roboczym. Kiedy lokatę zamkniesz po godzinie 17.00 w dni robocze albo w dni wolne od pracy, to dyspozycja zostanie zrealizowana w najbliższym dniu roboczym. Po zrealizowaniu dyspozycji lokaty nie powinnaś już widzieć. W przypadku, kiedy lokata będzie dalej widoczna zadzwoń pod numer 32 357 00 10 sprawdzimy to dla Ciebie.

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (10 837 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: IKE i IKZE maklerskie

Nasze biuro maklerskie planuje w tym roku wprowadzić do oferty konto maklerskie w formie IKE.

24-03-2026
Re: Pełnomocnik do kontra firmowego direct - brak widoczności

W tej sprawie, prosimy skontaktuj się z nami przez Czat w Moim ING. Specjaliści z zakresu produktów dla firm są dostępni w dni robocze od 8:00 do 17:00. Sprawdzą Twoje uprawnienia.

24-03-2026
IKE i IKZE maklerskie

Witam
Czy bank rozważa wprowadzenie do swojej oferty IKE maklerskie podobne do XTB, Bosy czy emaklera w mBanku?

24-03-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy