Bankowość internetowa

Odpowiedz

Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

Wykonałem właśnie przelew i potrzebowałem wysłać potwierdzenie w formie PDF. Po otwarciu potwierdzenia w Adobe Reader XI dostaję komunikat o błędzie w podpisie cyfrowym dla tego potwierdzenia. Okazuje się, że potwierdzenie jest podpisane certyfikatem ING, który wygasł 2016/02/13.

Proszę o skierowanie sprawy do odpowiedniego działu.

Odpowiedz
0 Lajków
tomsko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2015
Wiadomość 1 z 5 (33 955 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

Dziękuje za zgłoszenie, temat został przekazany do weryfikacji.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (33 874 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

Poddepnę się pod wątek chociaż nie chodzi mi o certyfikat, ale o same potwierdzenia przelewów. Czy jest możliwe aby w nowej wersji systemu potwierdzenia pdf miały jakieś sensowne nazwy a nie po prostu potwierdzenie.pdf i kolejno iterowane potwierdzenie (1).pdf co nie mówi nic o tym jakiej transakcji dotyczy? Czemu nie może to być chociaż data transakcji i np. początek opisu transakcji? Czyli zamiast miliona plików potwierdzenie (423).pdf coś w rodzaju 10-05-2015-orlen-01-kielce.pdf?

xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 3 z 5 (33 732 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

@SandaŚ temat widocznie jest za trudny dla programistow ING, w takim razie proszę popatrzeć na to jak to robią koledzy z ING Lease (a przynajmniej mam nadzieję że to inny zespół bo tam nie wprowadzają jeszcze bąbli i innych cudów hipstadesignu), oni potrafią zrobić taką rzecz, moze ktoś rzuci okiem w kod, to naprawdę nie jest trudne - datę transakcji i nazwę macie już przecież zapisaną i z niej korzystacie przy generowaniu pdfa Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 4 z 5 (33 636 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenia przelewów w PDF - problem z certyfikatem

@tomsko Dziękujemy za ten sygnał. Temat certyfikatu obecnie analizujemy i pracujemy nad przywróceniem funkcjonalności.

 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (33 600 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy