Odpowiedz

Ostatnie prace konserwacyjne.

Dzień dobry. Od wczoraj zauważyłem problem z zalogowaniem sie do mojego ing ze swojej przeglądarki, z której do tej pory bez problemu można było wejść do bankowości internetowej. Moje pytanie co się zmieniło podczas ostatnich prac, że stało sie to niemożliwe? Kółko sie kręci i brak reakcji. Czy wymuszanie najnowszych wersji jedynie słusznych przeglądarek, to recepta na bezpieczeństwo? Czyli haker nie będzie mógł się zalogować, bo nie będzie miał nowej wersji, czy jak? Chyba nie tędy droga. Może inny typ logowania, weryfikacji? Co ma do tego przeglądarka? Czemu nie można korzystać z ulubionych przez siebie wersji i mocno spersonalizowanych? Proszę wytłumaczyć w czym ma pomóc i czego zapobiec nowsza wersja przeglądarki? Jakoś ze swojej tytaj wszedłem i nie żądacie nowej? Żaden bank nie żąda tylko ING. Czy telefon lub jakiś inny typ weryfikacji nie wystarczy, żeby raz na zawsze pozbyć się od uzależnienia od aktualizacji. Aktualizacjanie ma tu nic wspólnego z ochroną i zabezpieczeniami.

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
19-05-2022
Wiadomość 1 z 4 (896 wyświetleń)

Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

Aktualizacje mają przede wszystkim związek z ochroną i zabezpieczeniami.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
117
42
02-12-2022
Wiadomość 2 z 4 (893 wyświetleń)

Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

Bardzo ciekawa odpowiedź. Ale przed czym ma ta aktualizacja zapobiec uniemożliwiając mi zalogowanie się, a tutaj na forum już takiej potrzeby nie ma? To jest właśnie konsekwencja schrznienia aktualizacji. Dla hakera to żadne zabezpieczenie, a dla mnie właściciela konta uniemożliwienie. Wystarczyłby tel. w celu weryfikacji, a tak wciąż nie wiem dlaczego z tej przeglądarki nie mogę się zalogować, a mam ją ustawioną jako domyślną, bo tak mi się podoba. Dla takich osób powinna być alternatywna forma zalogowania. Poza tym gdzie o niej mogę poczytać? Czy jak wyjdzie nowy model mercedase, to trzeba stary zutylizować i kupić sobie nowy? Może pewnych funkcji byłbym pozbawiony przy aktualizacji i sam bym o niej zdecydował, ale na pewno nie powinno to skutkować uniemożliwieniem całkowitym zalogowania się.

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
19-05-2022
Wiadomość 3 z 4 (866 wyświetleń)

Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

A może by tak dodać w takim przypadku przycisk "akceptuję ryzyko"i po sprawie. Jak to ma miejsce na niektórych stronach www. Na zabezpieczenia są odp. programy antywirusowe i ich konfiguracja. Niestety ktoś spierniczył tę aktualizację, a to nie jest żadne zabezpieczenie tylko przykra tego konsekwencja.

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
19-05-2022
Wiadomość 4 z 4 (854 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Likwidacja placówki ING w Brzegu

Jaka czynność obecnie w ING wymaga pofatygowania się do placówki?

22-07-2024
Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Ale jakich jeszcze opisów wrażeń oczekujesz? Korzystaj z tej aplikacji, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

22-07-2024
Re.: Jak oceniacie płatności za parkowanie

Tu apka, tam apka... dużo tego już u mnie Emotikon: Szczęśliwy  A funkcjonalności niektórych (i zasięgi) się pokrywają. 

 

Dzięki. Jeśli jeszcze ktoś chce się podzielić wrażeniami proszę bez krępacji Emotikon: Szczęśliwy

22-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy