Odpowiedz

Problem z aktywowaniem konta mobi dla nieletnich

Witam, od paru dni próbuje aktywować swoje konto i SMS z kodem aktywacyjnym nie przychodzi a kiedy próbuje zamówić kod do domu to wychodzi oto taki błąd. Konto jest już założone bo dostałam sms ze potwierdzili ale nie mogę go aktywować
Odpowiedz
0 Lajków
Pola1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (792 wyświetleń)

Re.: Problem z aktywowaniem konta mobi dla nieletnich

Aby to wyjaśnić, proszę, skontaktuj się z nami telefonicznie. Numer kontaktowy to 32 357 00 69.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
788
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (743 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Karta nagle zastrzeżona?

Próbowałem kupić grę przez internet płacąc kartą. Płatność pare razy nie przeszła, więc spróbowałem zapłacić przez Google Pay. A tu zamiast potwierdzenia przychodzi mi wiadomość "Zablokowaliśmy próbę

...

27-09-2024
Re.: Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

O dodatkowe potwierdzenie SMSem możemy poprosić w dowolnym momencie. Natomiast taka sytuacja, jaką opisujesz, może się pojawiać przez jakiś czas (najczęściej kilka dni) po pobraniu nowej aplikacji, ze...

27-09-2024
Zmiana rodzaju oprocentowania po złożeniu wniosku

Dzień dobry. 20.09.2024r. złożyłam wniosek w procesie NWH. Trwa analiza. Dziś przeczytałam, że od 30.09 przywracacie oprocentowanie zmienne do kredytów hipotecznych. Czy w trakcie analizy można będzie

...

27-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy