Odpowiedz

Ostatnie prace konserwacyjne.

Dzień dobry. Od wczoraj zauważyłem problem z zalogowaniem sie do mojego ing ze swojej przeglądarki, z której do tej pory bez problemu można było wejść do bankowości internetowej. Moje pytanie co się zmieniło podczas ostatnich prac, że stało sie to niemożliwe? Kółko sie kręci i brak reakcji. Czy wymuszanie najnowszych wersji jedynie słusznych przeglądarek, to recepta na bezpieczeństwo? Czyli haker nie będzie mógł się zalogować, bo nie będzie miał nowej wersji, czy jak? Chyba nie tędy droga. Może inny typ logowania, weryfikacji? Co ma do tego przeglądarka? Czemu nie można korzystać z ulubionych przez siebie wersji i mocno spersonalizowanych? Proszę wytłumaczyć w czym ma pomóc i czego zapobiec nowsza wersja przeglądarki? Jakoś ze swojej tytaj wszedłem i nie żądacie nowej? Żaden bank nie żąda tylko ING. Czy telefon lub jakiś inny typ weryfikacji nie wystarczy, żeby raz na zawsze pozbyć się od uzależnienia od aktualizacji. Aktualizacjanie ma tu nic wspólnego z ochroną i zabezpieczeniami.

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
19-05-2022
Wiadomość 1 z 4 (640 wyświetleń)

Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

Aktualizacje mają przede wszystkim związek z ochroną i zabezpieczeniami.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
111
40
02-12-2022
Wiadomość 2 z 4 (637 wyświetleń)

Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

Bardzo ciekawa odpowiedź. Ale przed czym ma ta aktualizacja zapobiec uniemożliwiając mi zalogowanie się, a tutaj na forum już takiej potrzeby nie ma? To jest właśnie konsekwencja schrznienia aktualizacji. Dla hakera to żadne zabezpieczenie, a dla mnie właściciela konta uniemożliwienie. Wystarczyłby tel. w celu weryfikacji, a tak wciąż nie wiem dlaczego z tej przeglądarki nie mogę się zalogować, a mam ją ustawioną jako domyślną, bo tak mi się podoba. Dla takich osób powinna być alternatywna forma zalogowania. Poza tym gdzie o niej mogę poczytać? Czy jak wyjdzie nowy model mercedase, to trzeba stary zutylizować i kupić sobie nowy? Może pewnych funkcji byłbym pozbawiony przy aktualizacji i sam bym o niej zdecydował, ale na pewno nie powinno to skutkować uniemożliwieniem całkowitym zalogowania się.

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
19-05-2022
Wiadomość 3 z 4 (610 wyświetleń)

Re.: Ostatnie prace konserwacyjne.

A może by tak dodać w takim przypadku przycisk "akceptuję ryzyko"i po sprawie. Jak to ma miejsce na niektórych stronach www. Na zabezpieczenia są odp. programy antywirusowe i ich konfiguracja. Niestety ktoś spierniczył tę aktualizację, a to nie jest żadne zabezpieczenie tylko przykra tego konsekwencja.

Odpowiedz
0 Lajków
Contras
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
19-05-2022
Wiadomość 4 z 4 (598 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

U mnie jest inaczej. Zarówno wczoraj jak i dziś podczas próby założenia konta w promocji aplikacja się samoczynnie zamyka. Dzieje się tak podczas robienia drugiego zdjęcia dowodu osobistego (tylnej st

...

28-06-2024
Czy ktoś korzystał z Scorector?

Słyszałam wiele opinii o Scorector, że serwis jest odpowiednikiem BIK. Można tam bezpłatnie sprawdzić scoring kredytowy, przejrzeć swój profil finansowy i uzyskać porady dotyczące jego poprawy. Chętni

...

28-06-2024
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Oczywiście, temat przewija się od lat, a do tej pory żadnych zmian. 

 

Jeżeli ING tak bardzo kocha maskowane hasła, to niech jest zostawi, ale da możliwość zmiany innym użytkownikom.

 

Oczywiście, że mask

...

28-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy