Odpowiedz

Nr telefonu zagraniczny a kody autoryzacyjne

witam serdecznie

 

W oddziale banku otrzymałem nową kopertę aktywacyjną dostęp do usługi INGOnline ponieważ mam nowy nr i jest to nr operatora zagranicznego. I w trakcie aktywacji występuje problem. Otóż już w ostatnim kroku gdzie ma przyjść sms z kodem na telefon, taki sms nie przychodzi. Robiłem dwie kombinacje nr telefonu wpisująć i zawsze nic nie przychodzi ze strony banku. Dodam ze osoby prywatne spokojnie po wpisaniu mojego nr w ich telefonach normalnie wysyłają do mnie sms-y  a ja je otrzymuje od razu. Gdzie tu może być wina? Co zrobić? Zalezy mi na tym aby pilnie to zrobić ponieważ za pare dni wyjezdzam za granice

Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 551 wyświetleń)

Re.: Nr telefonu zagraniczny a kody autoryzacyjne

Jak zależy ci na czasie to najszybciej zadzwonić na infolinię banku lub do oddziału iść; http://www.ingbank.pl/kontakt
Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 523 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy