Odpowiedz

Nr telefonu zagraniczny a kody autoryzacyjne

witam serdecznie

 

W oddziale banku otrzymałem nową kopertę aktywacyjną dostęp do usługi INGOnline ponieważ mam nowy nr i jest to nr operatora zagranicznego. I w trakcie aktywacji występuje problem. Otóż już w ostatnim kroku gdzie ma przyjść sms z kodem na telefon, taki sms nie przychodzi. Robiłem dwie kombinacje nr telefonu wpisująć i zawsze nic nie przychodzi ze strony banku. Dodam ze osoby prywatne spokojnie po wpisaniu mojego nr w ich telefonach normalnie wysyłają do mnie sms-y  a ja je otrzymuje od razu. Gdzie tu może być wina? Co zrobić? Zalezy mi na tym aby pilnie to zrobić ponieważ za pare dni wyjezdzam za granice

Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 515 wyświetleń)

Re.: Nr telefonu zagraniczny a kody autoryzacyjne

Jak zależy ci na czasie to najszybciej zadzwonić na infolinię banku lub do oddziału iść; http://www.ingbank.pl/kontakt
Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 487 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy