Odpowiedz

Nie przychodzą sms potwierdzające transaksję

Jak w temacie . Z mbanku przychodzą , z paypala przychodzą , od znajomych przychodzą a z ing nie ... Dzwoniłem na infolinię - u nich wszystko ok . Zganiają na operatora , telefon itp . Jakieś pomysły ?

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (18 769 wyświetleń)

Re: Nie przychodzą sms potwierdzające transaksję

Rozumiem, że Twój numer telefonu do kodów autoryzacyjnych w naszym banku jest aktualny, tak? Emotikon: Szczęśliwy Możesz to sprawdzić w Moim ING - zakładka Dane i ustawienia/Bezpieczeństwo. 

 

Jeśli się zgadza, spróbuj proszę:
- usunąć kilka wiadomości SMS ze swojej skrzynki,
- zresetować telefon (to zazwyczaj pomaga Emotikon: Szczęśliwy)
- sprawdzić czy przez przypadek nas nie zablokowałeś.

 

W przypadku gdy nic nie pomoże, napisz do nas proszę w Moim ING - zakładka Wiadomości. Przekażemy zgłoszenie do serwisu.
Dobrze jest też skontaktować się z operatorem i dopytać, czy nasze wiadomości nie są w żaden sposób blokowane.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
626
130
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (18 671 wyświetleń)

Re: Nie przychodzą sms potwierdzające transaksję

Okazało się że smsy lądują w spamie . Ale tylko z ing . Wszystkie inne dochodzą bez problemu . Ostatni jaki doszedł z ing to 19 XII . Coś musieliście zrobić po tym terminie w treści smsa ponieważ ja nic nie zmieniałem w ustawieniach telefonu i nigdy żaden sms nie został tam skierowany . Telefon mam jakieś 5 lat i odebrał tysiące smsów ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 3 z 4 (18 487 wyświetleń)

Re.: Nie przychodzą sms potwierdzające transaksję

[ Edytowane ]

Witam, w moim przypadku również okazało się, że miałem włączoną systemową ocję spamu w wiadomosicach.  

Jak wyłączyć w androidzie? Wchodzicie w wiadomośći, rozwijacie menu( te 3 pionowe kropki), nastepnie ustawienia, blokowanie numerów i spamu, Id rozm. i ochrona przed spamem i przestawiamy na pozycję wyłączony. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
szymonq
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-10-2021
Wiadomość 4 z 4 (14 029 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

06-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy