Odpowiedz

Nie przychodzą sms potwierdzające transaksję

Jak w temacie . Z mbanku przychodzą , z paypala przychodzą , od znajomych przychodzą a z ing nie ... Dzwoniłem na infolinię - u nich wszystko ok . Zganiają na operatora , telefon itp . Jakieś pomysły ?

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (13 095 wyświetleń)

Re: Nie przychodzą sms potwierdzające transaksję

Rozumiem, że Twój numer telefonu do kodów autoryzacyjnych w naszym banku jest aktualny, tak? Emotikon: Szczęśliwy Możesz to sprawdzić w Moim ING - zakładka Dane i ustawienia/Bezpieczeństwo. 

 

Jeśli się zgadza, spróbuj proszę:
- usunąć kilka wiadomości SMS ze swojej skrzynki,
- zresetować telefon (to zazwyczaj pomaga Emotikon: Szczęśliwy)
- sprawdzić czy przez przypadek nas nie zablokowałeś.

 

W przypadku gdy nic nie pomoże, napisz do nas proszę w Moim ING - zakładka Wiadomości. Przekażemy zgłoszenie do serwisu.
Dobrze jest też skontaktować się z operatorem i dopytać, czy nasze wiadomości nie są w żaden sposób blokowane.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (12 997 wyświetleń)

Re: Nie przychodzą sms potwierdzające transaksję

Okazało się że smsy lądują w spamie . Ale tylko z ing . Wszystkie inne dochodzą bez problemu . Ostatni jaki doszedł z ing to 19 XII . Coś musieliście zrobić po tym terminie w treści smsa ponieważ ja nic nie zmieniałem w ustawieniach telefonu i nigdy żaden sms nie został tam skierowany . Telefon mam jakieś 5 lat i odebrał tysiące smsów ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 3 z 4 (12 813 wyświetleń)

Re.: Nie przychodzą sms potwierdzające transaksję

[ Edytowane ]

Witam, w moim przypadku również okazało się, że miałem włączoną systemową ocję spamu w wiadomosicach.  

Jak wyłączyć w androidzie? Wchodzicie w wiadomośći, rozwijacie menu( te 3 pionowe kropki), nastepnie ustawienia, blokowanie numerów i spamu, Id rozm. i ochrona przed spamem i przestawiamy na pozycję wyłączony. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
szymonq
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-10-2021
Wiadomość 4 z 4 (8 355 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy