Odpowiedz

Re: Nie działa makler

Mają awarię. Pracuje w IT więc wiem jak to wygląda. Nie ma co się nad nimi pastwić. Jak naprawią to będzie działać i nic tego nie przyspieszy. Kwestia jest tylko tego czy godzimy się na to dalej że tak jest czy nie. Ja powoli mam już dość. Poszedłem na łatwizne bo mam tu RORa i sam interfejs Maklera jest dla mnie ok ale to już przesada. Jak ktoś jest day traderem to dla niego każdy moment na sesji jest ważny i w tej chwili mogę tracić lub zyskiwać pieniądze a nie mam jak na to zareagować. Kolega ma mbank i jest zadowolony. xtb mi nie podpasił interfejs ale dużo ludzi których znam korzysta i też są zadowoleni.

Teraz mam dylemat bo premiera CDR niedługo a ja 10 grudnia będę siedział na forum i czakał aż przywrócą działanie maklera - <strach w oczach>.

 

 

q3sebo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
8
22-10-2020
Wiadomość 51 z 597 (6 969 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

jeżeli tak to wygląda to mam wielkie wątpliwości co do bezpieczeństwa naszych środków w tym banku

Odpowiedz
0 Lajków
juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 52 z 597 (6 909 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Jest w ogóle szansa, że dziś to będzie działać?  

kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 53 z 597 (6 814 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

To jakaś kpina. Prawie 20 lat w mBanku i nie przypominam sobie utraty dostępu do maklera.

Przeszedłem tu 29.10 i było już tak, że zawieszały się notowania, a teraz to.

drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 54 z 597 (6 724 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Kto na pozew zbiorowy w sprawie strat z maklera?
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 55 z 597 (6 594 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Gdzie złożyć reklamacje w związku z brakiem jakiejkolwiek możliwości złożenia zlecenia. NIC nie działa,
ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 56 z 597 (6 549 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Jeśli będzie składany przyłączam się.

Na tę chwilę mam już kilka tysięcy strat ze względu na brak dostępu.

Nie mam możliwości rozliczenia OTP po cenach mnie satysfakcjonujących.

drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 57 z 597 (6 519 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Chętny na pozew zbiorowy.

dell
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
5
03-12-2020
Wiadomość 58 z 597 (6 443 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Marek: Andrzej, mamy zrobić ten mały upgrade w weekend, ale to tylko pól godziny. Moze zrobimy to w środę? Wyskoczymy sobie wtedy na stoki, bo je otwarli i zrobimy super weekend. Szef będzie zadowolony, a moja nie będzie marudzić, zeznowu w weekend pracuję. Co ty na to?

 

Andrzej: No nie wiem, niby proste, ale procedury, bezpieczeństwo, backup. Myslisz, ze to dobry pomysł?

 

Marek: No ostatnio poszło bez problemu. Dawaj.

 

Andrzej: Dobra lecmy.

...

Czwarte, 11:00:

Marek: K***wa Andrzej....

Andrzej: Nie zrobiliśmy backupu, nie? Kurde, przypał jak wtedy w mbanku...

 

tadam, 

PawelGPL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
02-12-2020
Wiadomość 59 z 597 (6 404 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

[ Edytowane ]

"Prace te wciąż trwają, mamy nadzieję że uda nam się zakończyć je przed południem. Z powodu dużej liczby telefonów dotyczących awarii, kontakt z infolinią Biura Maklerskiego może być utrudniony. O postępach w pracach nad rozwiązaniem będziemy informować na bieżąco"

 

Pieknie.

Odpowiedz
0 Lajków
BernardKittens
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
8
09-04-2020
Wiadomość 60 z 597 (6 356 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy