Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

wiadomo kiedy wróci to do normy?

rozumiem że podacie tutaj komunikat, że już wszystko działa, czy trzeba gapić się jak sroka w kość w biuro maklerskie i samemu klikać w anulaty ?

 

bo na razie gapię się jak sroka w kość patrząc i myśląc, że przecież gdybym zmodyfikował swoje zlecenie sprzedaży to mógłbym osiągnąć zysk, a tak sobie stoję na innym peronie i patrzę jak mi pociąg odjeżdża, bo wsiadają inni

 

triumfalne "można składać nowe zlecenia" nie rozwiązuje problemu

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 571 z 597 (5 536 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Będziemy na bieżąco pisać o sytuacji tutaj na Społeczności i w aktualnościach na stronie głównej.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 572 z 597 (5 529 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Mam nadzieję że ponownie w tym roku będzie promocja na opuszczenie Waszego biura maklerskiego bo od początku roku nie mam zamiaru już zastanawiać się "czy dziś makler będzie sprawny".

Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 573 z 597 (5 505 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler


@DarekN:

W chwili obecnej występują problemy z Maklerem.

Nie ma notowań, nie można modyfikować i anulować zleceń.

Można wysyłać nowe zlecenia.

 

Przepraszamy za utrudnienia.


A to jest sprzedaż bułek - dotknięta to bez wymiany i zwrotu? I jeszcze bez ceny. Na tym DNIE oprócz wodorostów tylko opłaty dobrze rosną, Żenua!!! 

vw06
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
28-04-2017
Wiadomość 574 z 597 (5 484 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler


@DarekN:

Będziemy na bieżąco pisać o sytuacji tutaj na Społeczności i w aktualnościach na stronie głównej.


Proste pytanie.

Jak podejdziecie do rozliczeń OTP?

Nastąpi przedłużenie, czy bęc rozliczycie z odsetkami za brak środków do rozliczenia?

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 575 z 597 (5 473 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

jak wtedy była 3dniowa awaria to nie pobierali prowizji łaskawie przez krótki okres i oddali chyba za 1 miesiąc, ale za to podnieśli później opłaty za konto i prowizję za transakcje, czyli zabierają to co dali, tylko że i tak jestem zdumiony, bo jak wspomniałem o tamtej awarii ludkom za oceanem, to dowiedziałem się że nie obyłoby się bez procesów, normalnie byłby armageddon, a w naszym grajdole, no cóż, obrzucono trochę błotem na forach, rzucili jakiś ochłap i po chwili podnieśli opłaty

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 576 z 597 (5 469 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler


@arturo74:

jak wtedy była 3dniowa awaria to nie pobierali prowizji łaskawie przez krótki okres i oddali chyba za 1 miesiąc, ale za to podnieśli później opłaty za konto i prowizję za transakcje, czyli zabierają to co dali, tylko że i tak jestem zdumiony, bo jak wspomniałem o tamtej awarii ludkom za oceanem, to dowiedziałem się że nie obyłoby się bez procesów, normalnie byłby armageddon, a w naszym grajdole, no cóż, obrzucono trochę błotem na forach, rzucili jakiś ochłap i po chwili podnieśli opłaty


Dzisiaj jestem stratny na te chwilę już kilka tysięcy zł. 

Oni to maja gdzieś.

Awarię powtarzają się kilka razy w roku.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 577 z 597 (5 450 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

OTP

zapomniałem, kolejny zonk ze zleceniem z odroczoną płatnością

 

żeby rozluźnić atmosferę, zacytuję za wiki

"OTP (ang. one true parring, dosł. „jedyna prawdziwa para”) – slangowy skrót używany przez osobę, która uważa inne dwie (lub więcej) postacie za pasujące do siebie w sensie romantycznym, niezależnie od relacji tych postaci. Postacie te mogą być fikcyjne lub realne.

 

obawiam się, że moje uczestnictwo w BM ING w nadchodzącym roku będzie jak najbardziej fikcyjne

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 578 z 597 (5 439 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

Przywróciliśmy już notowania.

Anulowanie i modyfikowanie zleceń w Maklerze w przeglądarce też działa.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 579 z 597 (5 300 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

 


@DarekN:

Przywróciliśmy już notowania.

Anulowanie i modyfikowanie może jeszcze nie być dostępne.


Co z tego, skoro nie mogłem zrealizować zleceń, a cena akcji jest niżej o ponad 3%?

Do tego nawet jeśli teraz chciałbym sprzedać ze stratą 3% to też jeszcze nie mogę.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 580 z 597 (5 290 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy